Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti használtok telefontokot?

Ti használtok telefontokot?

Figyelt kérdés
Van egy Huawei P9 Lite telefonom, vettem hozzá egyből egy szilikontokot, de nekem olyan fura a tapintása, nem adja át azt az érzést, mintha egy mini számítógépet tartanék. Van a kijelzőjén ütésálló fólia, de nem merném az utcán szilikontok nélkül használni, azzal viszont olyan gagyi érzete van..

2017. aug. 30. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
persze. Miután átvettem a Lumiámat egyből beruháztam egy 450 ft-os tokra. Nagyon megérte, főleg mert vásárlás után felment a tok ára 1140-re vmiért ^^. De a tapintása sokkal jobb. Könnyebb tartani és nem csúszkál. Üvegvédő fólia nekem nem kell.
2017. aug. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

Teljes mértékben jogos, hogy elveszi azt a bizonyos prémium érzetet a tok.

Jelenleg egy átlátszó szilikon tokot használok LG G6 készülékemhez edzett üveg fóliával, de úton van ebay-ról a flippes, elől átlátszó tok. :)


Ha tehetem (általában itthon házban), akkor tok nélkül használom.


Egyébként olyan, hogy "ütésálló fólia" nincs.

2017. aug. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

lumia 730-am van, nem használok semmit...


"Veszek rá tokot hogy ne karcolódjon a hátlap"

majd eladja 2 év múlva valaki másnak hogy jó legyen....


Értem én, hogy értéknövelő ha nem karcos de akkor is....


Azért van a telefon hogy használjuk. Ez olyan mint amikor valaki a kocsi ülésére is üléshuzatot tesz mert majd drágábban adja el....


Akkor minek van?

2017. aug. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

3-as: Ez a te döntésed, hogy nem használsz semmit. Nincs ezzel semmi gond. Én is vettem szilikontokot meg erősebb üvegszerű védőt a telefonhoz. Többször esett már le, és bizony nemrég pont a kijelző tört volna sz*rrá, ha nincs rajta a fólia. Így 400 forintom bánja, a telefonnak meg semmi baja.

Ó és a kocsiban is van üléshuzat. Már csak azért is, mert könnyebb azt tisztítani a foltoktól, mint a gyárit.

Szóval én inkább úgy gondolkodom, hogy ha ki tudok adni csomó pénzt egy telefonra, akkor az értékéhez képest filléres védelmen nem akarok spúrkodni. Kocsinál ugyanez. :)

2017. aug. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azért használok tokot, mert egy kicsit véd is azért, ha leesik a telefon PLUSZ nem akarok 50k-t képernyőcserére költeni.
2017. aug. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
19%

Ezek szerint én valami "god" lehetek itt, mert még sohasem törtem be a mobiljaim kijelzőjét egyiknek sem, pedig 6 éve használok okostelefonokat...


Annó a nokia 500-at szinte sohasem ejtettem el (max 6-7 alkalom a 4 év alatt) és akkor sem lett baja, Lumia telefonomat pedig már elejtettem párszor, 1x kijelzővel lefele, amit egy kisebb karc őriz emlékül, meg még 1-2 alkalommal de azok sem olyanok hogy "hűűű de nagy baj"... :D :D A gorilla glass 3 van rajta és teszi a dolgát... :D :D

2017. aug. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Ypszilon1980 ***** válasza:

Alapvetően ezek a kijelzővédők csak marketing célt szolgálnak.Attól,hogy rajta van,leesik a telefon és jaj de jó,hogy csak a fólia tört el,az nem jelenti azt,hogy a kijelző betört volna.Persze mindenki döntse el,én sosem használok ilyet,ejtettem már le a telefont és semmi baja,azért van a Gorilla glass.

A tok nekem csak egy szilikon hátlap,mert amúgy a telefon nagyon csúszna,így meg könnyebb megfogni.A tok exkluzívvá teszi,egyedivé a telefont.

2017. aug. 31. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Attól,hogy rajta van,leesik a telefon és jaj de jó,hogy csak a fólia tört el,az nem jelenti azt,hogy a kijelző betört volna."


Ez így van, de hiába akármilyen Gorilla Glass, vagy egyéb gyári kijelző, attól ez még lutri. A tiéd nem törik be egy esésnél, másoknál meg igen. Egy korábbi telefonomon például nem volt fólia, csak a tok. Elejtettem, kijelzőnek annyi, ez került 15ezer forintba. Míg ahogy korábban írtam, a mostani telón a fólia repedt csak el. Én nem akarok a kijelzővel lottózni, nem az az 500 forint fog falhoz vágni.

2017. aug. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
54%
Jó,azért írtam,hogy ezt mindenki döntse el.Egy 500Ft-os fólia nem tudom mit véd,de ha ez a tapasztalatod,akkor oké.
2017. aug. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!