Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Külföldről rendelhető telefono...

Külföldről rendelhető telefonon van magyar nyelv?

Figyelt kérdés

Egy HOMTOM HT16 Pro telefon érdekelne. Láttam, hogy Aliexpressen megvásárolható és voltak magyar visszajelzések is.


Elsősorban az érdekelne, hogy egy ilyen telefonon van-e magyar nyelv? Több nyelvet felsorolt és a végén 3 pont volt, szóval más nyelveken is tud, de vajon magyarul is?


A másik, hogy mennyire biztonságos innen telefont rendelni? Sok véleményt hallottam, főleg pozitívakat.


Ti mit gondoltok?



2017. aug. 30. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
62%

Aliexpress az szinte egyenlő az ebayyel. Nem rendelnék onnan telefont, mert elég nagy esély van az átverésre vagy arra, hogy a készülék bedöglik pár alkalom után. Inkább rakj hozzá plusz 10-20k-t, de legalább egy biztos helyen fogod megvenni és nem kell aggódnod.

Visszajelzésekben meg ne mindig bízz, néha robotokkal beirkálnak ilyeneket, ami kb 2-4 percbe telik és a sok h*lye meg elhiszi.

2017. aug. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
DE persze vannak kivételek. És nem biztos hogy van rajta magyar nyelv, kérdezd meg az eladót
2017. aug. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. aug. 30. 21:35
 4/10 anonim ***** válasza:

Biztos hogy van magyar nyelv benne.

[link]

Rendeld innen.

2017. aug. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez viszont a magyar kereskedő, tuti nem fázol rá. A fél ország itt vette a Xiaomi és Homtom telóját.


[link]

2017. aug. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
5 válaszolo linkjéröl rendeltem én is telefont gyereknek azon van magyar nyel és magyar garancia és szerviz. Igy én azt javaslom inét rendelj .
2017. aug. 31. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%

"Ez viszont a magyar kereskedő, tuti nem fázol rá."


Szlovák. És nem tuti hogy nem fázol rá.

Pl. a Fogyasztóvédelem hatásköre nem terjed ki olyan cégre, akinek külföldön van a telephelye.

[link]

2017. aug. 31. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%

# 7: igen, szlovák és????

Ja hogy egy magyar állami szerv, a fogyasztóvédelem nem érvényes rá. Na jó - ha a cég átverős lenne, elhiszem, hogy szükség van a fogyasztóvédelemre.

Maga a szlovák cég, nem azért van ajánlva, mert csak olcsó, hanem azért is, mert a megrendelt terméket meg is kapja az ember és nem egy fél téglát kapsz, telefon helyett.

Garancia meg van, amit Magyarországon érvényesíthető.

Úgyhogy kár egy állami szervnek közbelépnie, ha a problémás dolgaidat, Te magad is el tudod intézni velük szemben.

#Kérdező - nem csak az a fontos, hol szerzed be, meg kell nézni, hogy milyen a telefon specifikációja, de Androidos okostelefonoknál, a nemzetközi modellnél elérhető a magyar nyelv is, illetve Magyarországon is igénybe vehető szolgáltatások. Csak az a fontos, hogy garanciát itthon is tudd érvényesíteni. Mivel a gyártó nem létezik M.o.-n, így csak olyan garancia létezik, hogy visszaküldik Kínába és ott javítsák meg, vagy itthon szerelik azok, akik ezt felvállalják.

2017. aug. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm mindenkinek :)
2017. szept. 1. 20:01
 10/10 anonim ***** válasza:

Szívesen....

... aki meg lepontozta a 8-as válaszomat, legalább indokolja meg, miért teszi...

2017. szept. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!