Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan találjam meg az Iphone...

Hogyan találjam meg az Iphone 7 gazdáját ha megtaláltam a telefonját?

Figyelt kérdés
A telefon lemerült,PIN kódot is kér ,és sajnos biztonsági kódja is van.Próbáljam meg IMEI szám alapján a szolgáltatónál megkerestetni a telefon tulajdonosát ? Más ötlet,javaslat esetleg ?

2017. aug. 31. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Facebookon pesten találtam csoportban,hátha


Remélem megkerül.

2017. aug. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Add le a rendorsegre
2017. aug. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kedves masodik ... ezt te sem gondoltad komolyan ? xdxdxdxdxdxdxdxdxdxdxdxdxd
2017. aug. 31. 21:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Fent kiírja a szolgáltatót, vidd el oda, azok segítenek :-)
2017. aug. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

toltsd fel, hogy legalabb lasd ki a szolgaltato

raadasul lehet hogy addigra a tulaj a find my iphone-on keresztul kuld valami uzit a telo kepernyojere

de ne add le a szolgaltatonal hanem a szolgaltato adja meg a te eleresi adataid a tulajdonosnak

ugyanis lehet hogy a tulajdonos meg akarja majd halalni a joszandekodat es ha csak leadod a szolgaltatonal akkor sose talal teged meg


en anno a Balcsin talaltam egy telefont, nem volt lezarva, felhivtam "anyu"-t a kontaktlistaban es kiderult, hogy anyunak van egy fia aki epp a Balcsin nyaral es ove volt a telefon. Megadtam az eleresem anyunak, masnap a csavo hivott es a kedvessegemert meghivott egy ebedre! Igaz, hogy gyorsbufes kaja volt de akkor is, milyen kedves gesztus?!

2017. aug. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Mit rohogsz? Vidd be a rendorsegre, es csinaltass jegyzokonyvet rola xdxdxddddddddddddxdxdxdxdxdxdddd haha milyen vicces xdxdxdddd sirok xdxd
2017. aug. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%

A rendőrségre a zoknimat nem bíznám, nem egy 1xx rugós telefont.

Beteszik a fiókba, aztán évekig ülnek rajta, mivel csak trafizásra van alkalmazott.


Szolgáltató vagy hazai Apple kirendeltség.

2017. aug. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Alex Fly ***** válasza:
66%

Talált tárgyat köteles vagy leadni a jegyzőnél vagy a rendőrségen.

[link]

2017. szept. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!