Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p10 vagy p10lite?

Huawei p10 vagy p10lite?

Figyelt kérdés

2017. aug. 31. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Végre egy hiánypótló kérdés. Kezdtem aggódni, mert már vagy 3 órája nem kérdezte meg senki. Köszi, megnyugtattál.
2017. aug. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért írtam ki ide mivel nem találtam sehol róla összehasonlítást, kerestem gyakorikérdéseken is de nem találtam. Viszont ha ennyi ilyen kérdés van mint említetted akkor egy linket szívesen dobhattál volna, mivel én egy darabot nem találtam! Minden magyar csak a lite-ot teszteli a p10-ről nem írnak semmit csak specifikációkat találtam amiből azt következtettem le hogy nagy különbség nincs a kettő telefon között. Ezért írtam ki hátha itt kapok valami értelmes választ, vagy legalább hogy melyiket érdemes megvenni, és miért de ahogy látom csak a flegmázás megy... Tisztelet a kivételnek!
2017. aug. 31. 22:30
 3/5 jampi996 ***** válasza:
100%

A p10 lite nem képes a 4k felvételre a p10-zel szemben.

A p10 a liteal szemben erősebb processzort használ és jobb grafikus processzort. az akksija a lite verziónak 3000 mAh míg a standard p10 3200 mAh-s. 32 vs 64gb belső tárhely is a standard p10nek kedvez. Remélem, hogy tudtam segíteni :)

2017. szept. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen sokat segítettél, ment a zöld ;) Ilyen válaszra voltam kíváncsi :)
2017. szept. 1. 11:15
 5/5 anonim válasza:
A telefonguru.hu-n szoktak összehasonlító tesztek lenni.
2017. szept. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!