Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy okostelefont. Eredetileg egy Huawei P10en, illetve egy iPhone SE-n gondolkodtam. De az iPhone hamar lemerül, a Huawei pedig félek, hogy vírusos lesz. Ezen felül pedig nem hiszem, hogy ilyen jóra lenne szükségem. Telefonálásra, Messenger használatára, mobilnetezésre használnám, fotóznék vele(nem profin). Egyszer már rosszul döntöttem, amikor egy Alchatel Idol 3-at vettem, és a semmitől betört a kijelzője, majd a 20.000es kijelzőpanel és képernyő csere után 3 héttel végleg bemondta az unalmast. Mit ajánlotok?

2017. szept. 2. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
P9 bőven elég
2017. szept. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3%

"De az iPhone hamar lemerül"


ezt a sok okost.


Más bajok is vannak az iphone-nal elmondom neked:


1. az FBI és a CIA lassítják az iphone-okat.

2. Kezedbe veszed és megolvad, eltörik és még csak be se kapcsoltad.


És a többi, ja.

2017. szept. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem iPhone SE-m van, nalam siman kibir egy napot, az elozo telefonom (Nokia) sem birt tobbet.:)
2017. szept. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem is iphone se van,semmi gond nincs az akkujával egész napos intenzív használatot bírja!!!
2017. szept. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Huawei vírusos lesz az SE nek meg rossz az aksija ,kitöl hallasz ilyen tévhiteket?

Bemész egy üzletbe kiröhögnek.

2017. szept. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

De komolyan az a probléma hogy hamar lemerül az SE?


Más telefon sem bírja sokkal tovább, amelyik telefon nagyobb abban ugye nagyobb aksi van. Igen, de mivel nagyobb a kijelző gyorsabban merül és kb. ugyanott vagy.

2017. szept. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A P10-ben van vírusirtó, de ha nem bízol benne, letölhetsz egy fizetőset is.
2017. szept. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!