Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez vírus lehet vagy hirdetés?

Ez vírus lehet vagy hirdetés?

Figyelt kérdés
iPhone készüléken megszerettem volna nyitni egy oldalt, ehelyett elkezdett magától más oldalakat megnyitni, és kiírta, hogy vírusos lett az iPhone és hozzáférhetnek az adatokhoz. A zöld android jel is megjelent rajta.

2017. szept. 2. 13:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hirdetes...
2017. szept. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Megfertőződött az iPhone-od Androiddal, mostantól értéktelen Androidos készüléked van.
2017. szept. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek csak reklámok főleg azért, hogy letőltsd a vírust vagy hogy sokan tőltsék le az appot.
2017. szept. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Reklám, egyik app okozza. Gondolod, hogy az Apple engedne ilyen vírusokat terjeszkedni?
2017. szept. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy az iphone app boltjába vezetne hanem google play áruházba. Az iphone-t elméletileg nem tudja megfertőzni.

Habár minden telefonon van biztonsági rés amiről nem tudnak a fejlesztők vagy esetleg javitás alatt.

De biztos ami biztos ne kattints rá.

2017. szept. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Elkezdtem beírni az oldal címét, valószínűleg rosszul írtam és erre magától elkezdett valami 3 oldalt megnyitni, ezenkívül rögtön kiadta ezt a vírusos oldalt is. Abból gondoltam, hogy az "Android" jel jelent meg, mert zöld robot írta ki a szöveget.
2017. szept. 2. 19:09
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"A zöld android jel is megjelent rajta."

Az elős lépés a gyógyulás felé :)

2017. szept. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Reklám... Apple készülékre nem tudsz letölteni androidos tartalmat...
2017. szept. 15. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok teljesen biztos benne, hogy az android jel volt, egy zöld robot írta ki a szöveget, de köszönöm szépen a válaszokat, bízok benne, hogy igazatok van és csak reklámról van szó.
2017. szept. 15. 15:58
 10/10 anonim válasza:
Utolsó vagyok. Ez tutifix. ;)
2017. szept. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!