Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem jött meg az sms a telefono...

Nem jött meg az sms a telefonomra. Mi lehet vele? Le kéne cserélnem?

Figyelt kérdés

A bank oldala belépéskor vagy utaláskor biztonsági kódot küld sms-ben. Ez az sms nem jött meg. Figyeltem a telefont, és villogott rajta a kis piros lámpa, de nem jött üzenet. Többször egymás után is kértem biztonsági kódot, mindig ezt csinálta. Vártam közben perceket. Végül megjött a kód.


Az ébresztőórával is előfordul, hogy nem szól. Úgy csinál, mintha ébreszteni akarna, valamit variál közben, és végül olyan, mintha kinyomtam volna.


ZTE Blade 3 a telefon, régi típus, és elég lassú már, pedig alig tettem fel rá alkalmazásokat, amik lassíthatnák. Telefonáláson kívül lényegében csak fényképezésre használom.


Más sms-ekről nem tudok, hogy nem kaptam volna meg, bár kevesen is írnak.


2017. szept. 2. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne türelmetlenkedj ezekkel a kódokkal. Van, hogy 3 nap után kaptam meg. Ha nem azonnali ügyről van szó, biztonsági okokból a kódokat sem küldik azonnal...
2017. szept. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert amikor az sms-nek kellett volna jönnie, mindig villogott a kis led a telefonon. Tehát valamit érzékelhetett, hogy dolga lenne, csak utána nem történt semmi. Ezért fura. Különben én is azt mondanám, később küldték, később ér oda, ilyesmi.
2017. szept. 3. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!