Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az Iphone-ról?

Mi a véleményetek az Iphone-ról?

Figyelt kérdés
2017. szept. 3. 11:06
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
29%
Nagy kupac 💩
2017. szept. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
16%

Ide van egy jó youtube videó:

android, iphone, nokia


[link]


Mit szeretnél róla tudni?

2017. szept. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Hogy miért válnak meg tőle,mi a rossz benne
2017. szept. 3. 11:23
 4/23 anonim ***** válasza:
37%
Az #1 válaszoló elnézte a kérdést, mivel ez a Samsung, Huawei jelzője.
2017. szept. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Elég jó a marketingjük. Ugyanakkor én még nem próbáltam, mert én beérem olcsóbb androidossal is. Nekem drágák, meg tudnám venni, de egyszerűen nem kell.
2017. szept. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
26%

Zárt rendszer, nincs vírus rá(valaki szeret veszélyesen élni ezért inkább androidott vesz!),iphone-on lassab az internetes keresés,androidok közűl van jobb üzemidős telefonok:

[link]

2017. szept. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
39%
Tularazottak
2017. szept. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
23%
#4 Nem néztem félre... Ha az iPhone-hoz hozzáér pl. A körmöd, már be is törik a kijelzője 😒
2017. szept. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Alex Fly ***** válasza:

Alapfelhasználásra tökéletesb hülyebiztos készülék. Akinek nincsenek extra igényei, de elvárja, hogy azt a keveset, amit tud, mindig megbízhatóan és tökéletesen csinálja és ezért hajlandó megfizetni az Apple által kért árat és nem zavarja, hogy ki van szolgáltatva a cégnek és senki nem tudja, mikor mit csinál a készüléke, annak tökéletes.

Aki szereti, ha a telefonja mindenben úgy működikb ahogy azt szeretné és fontos neki az átlátható működés és biztonság, annak viszont szívás.

2017. szept. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
45%
Nem éri meg az árát. Vegyük például az Apple iPhone SE-t. Semmivel sem jobb a Nokia 3-nál de sokkal drágább.
2017. szept. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!