Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik power bankot ajanlanatok?

Melyik power bankot ajanlanatok?

Figyelt kérdés
Annyi lenne vele kapcsolatban a keresem, hogy tobbszor fel tudja tolteni s telefont (egymas itan, toltes nelkul), hogy viszonylag gyorsn feltoltse, es hogy azert hol nezzen ki. A rendeles nem problema, de inkabb magyarorszagrol, vagy maximum europan belulrol szeretnek rendelni. Valaki tudna ajanlani olyat ami bevallt neki? Iphonom van, nemtudom ez szamit-e valamit, abban hogy ahhoz melyik a jobb.

2017. szept. 4. 06:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen iPhonod van és hányszor szeretnéd vele feltolteni a potakku toltese nelkul?
2017. szept. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sima 7em van (nem plus) es 2x szeretnem feltolteni a telefonomat anelkul hogy a powerbankot fel kelljen toltenem😊
2017. szept. 4. 14:35
 3/6 Alex Fly ***** válasza:
25%
Olvasd el a többi 200000 ugyanilyen kérdésre adott válaszokat.
2017. szept. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, a Te telefonod akku kapacitása 1960mAh, 90%-os feszültségátalakítású powerbank és telefon eseten, 2 feltöltésre elég lehet egy 4743mah kapacitású akku de jobban tennéd ha egy 6 Ah akkumulátort vennél.
2017. szept. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget!❤
2017. szept. 4. 22:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Az hasznos lehet ha például kényelmesen elfér egy farmerzsebben/ingzsebben egy ilyen pótakku és nem kell a táska mélyéről kotorászni érte. Márkát nem tudok ajánlani, nekem egy alumínium vázas 5200mAh Navon van amivel pontosan 2x fel tudok tölteni egy 7-est. Teljesen meg vagyok elégedve vele és jól is néz ki, illő a design a telóhoz.
2017. szept. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!