Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik lenne a legjobb választás?

Melyik lenne a legjobb választás?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy Note 3 Neo, Sony Xperia Z2 vagy Z3, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy J3 2016

szerintetek melyiket érdemes megvenni? ár/érték arányban? mik a tapasztalatok?



2017. szept. 4. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Samsung Galaxy S4-et úgy látom, csak használtan tudod beszerezni. Amúgy az adott árban, a Xiaomi és a Meizu készülékeket tudom ajánlani, újonnan is lehet kapni (de csak onnan vegyél, ahol adnak garanciát is hozzá). Ha kell pontos készüléket írnom, akkor Xiaomi Redmi Note 4 (4/64).

vernee Mars csak akkor, ha el tudod fogadni a hibáit, amiről a Mobilarénás szerkesztők is írtak.

2017. szept. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Xiaomi-n gondolkodtam énis, csak nemtudom mennyire megbízható? Mert ugye itt Magyarországon nem nagyon ismert ez a márka.
2017. szept. 4. 13:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy másik bejegyzésben leírtam, hogy egy márka mitől válik ismertebbé, vagy kevésbé ismertebbé Magyarországon (bár a Xiaomi már átlépte, a "kevésbé ismert" küszöböt és a Nokia licenc megállapodása után, már Kelet-Közép Európában [pl. Magyarországon is] terjeszkedik).

Röviden és tömören: a nagyoknak éri meg, viszont azt Te neked kell kifenetned. A Xiaomi pont anyagáron adja a készülékeit, neked csak a további költségek jutnak: szállítmányozás, raktározás, VÁM, ÁFA, stb. Csakhogy még így is olcsóbb!

2017. szept. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!