Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok nekem segíteni? A...

Vtima kérdése:

Tudnátok nekem segíteni? A fiamnak van egy AKAI típusú telója és teljesen meghalt.

Figyelt kérdés
Bekapcsolni se lehet ha netán mégis meggondolja magát akkor is cak a kis android figura jön be és onnan se előre se hátra nem csinál semmit. Ha csatlakoztatva van a töltőre veszi a jelet legalábbis megjelenik a képernyőn a kis villám de tölteni nem tölti. Tudok valamit csinálni a telóval vagy abszolút kuka?
2017. szept. 4. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Szervízben megmondják, szerintem vírusos lett.
2017. szept. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Erősen kukagyanús a készülék.

Nekem ugyanez a hibám volt, egy tablettel és kiderült, hogy az akkumulátorból kifolyt a sav és tönkretette az elektronikát, így használhatatlanná vált.

2017. szept. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy történt valami a rendszerrel, újrakéne húzni az egészet gép segítségével.

Egy szerelő 1 nap alatt megcsinálja, max 3-4e Ft, ha meg más a hibája, úgyis mondja. :)

2017. szept. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha garancia van még rá vidd vissza. Azzal nem vesztesz. Nekem LG szoftver halt meg mikor kidobta a zöld figurát. Helyette kaptam egy hasonló telefont plusz 1000 Ft fizettem rá. Egy próbát megér.
2017. szept. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én arra is tudok gondolni, hogy esetleg egy fontos rendszerfrissítés lett megszakítva és azért nem indul. vagy tényleg meghalt.
2017. szept. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akai tipusú, de azt is leírnád, hogy pontosan milyen telefonról van szó?

Mióta van meg?

Esetleg garanciális?Ha nem akkor szervíz segíthet, nem tudom fel van-e oldva a recovery mód, esetleg egy hard resetet megpróbálhatsz, talán valamit segít.

Elég esélytelennek látom, hogy még tőlteni se tőlt akkor egyáltalán lehet-e valamit csinálni vele.

2017. szept. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!