Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telot vegyek?

Milyen telot vegyek?

Figyelt kérdés

Olyan 45-60 ezer forint korulire gondoltam.

Elsősorban ezt a hármat néztem, mit gondoltok róluk?


Huawei p9 lite

Samsung galaxy s7

Lg g5


De ha van más ötletetek szívesen hallgatom☺



2017. szept. 5. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Abból a 45-60 000 Ft-os S7ből megvenném az összeset.
2017. szept. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

A sima P9 Lite-ban itthon csak 2 GB ram van, ennyivel manapság már nem érdemes venni (külföldről lehet csak 3 gigásat rendelni), a 2017-es P9 Lite pedig drágább a keretednél, illetve a Samsung és LG szintén legfeljebb csak használtan van ennyiért!

Újonann Xiaomi Redmi Note 4X a legjobb, abból a 32 gigásat könnyű beszerezni, a 64 gigás (annak a ramja is nagyobb) viszont nem mindenhol jön ki a keretedből, nézz szét az Árukeresőben vagy az Eustock-ban!

2017. szept. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzátenni, h fél év múlva venném meg. Addig mennyit eshet még az áruk? Esetleg a Samsung s6 az milyen? Mennyibe kerul kb.?
2017. szept. 6. 06:51
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
a felsoroltak kozul szerintem a galaxy s7 éri meg. hallani meg nehezen fogod :D :D :D :D :D
2017. szept. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, jöhetnek még☺!

Mindenkinek ment a zöld!

2017. szept. 6. 17:05
 6/7 anonim ***** válasza:
24%

S7et vedd az megéri.


Huawei gyagyi.


LG pedig egyaltalan nem megbizhato. Megveszed azt 4 hona mulva dobod is. Szoval nehogy az LG vagy Huawei mellett donts. A Galaxy S3 is jobb az LG G5 nel..

2017. szept. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%
TopDávid, ne beszélj hülyeségeket, toplistás márkák felsőkategóriás telefonjairól van, gondolod hogy piacra dobnának "e-trágyát"?! Samsungról jókat hallani, LG-t nem tudom, de ugyanaz a technológia, Huawei pedig volt már egyáltalán a kezedben??? Nekem mai viszonylatban már csak gagyibb fajta Huawei-m van (P7), de jó minőségű, és a rendszere is nagyon jól van optimalizálva, semmi bajom vele!
2017. szept. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!