Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6s telefonom van. Hogy...

Iphone 6s telefonom van. Hogy tudok letölteni zenét?

Figyelt kérdés

Ingyenesen szeretnék zenét letölteni, ami wifi nélkül is működik, mert nincs mobilnetem és buszon szeretek zenét hallgatni. Az eddigi telefonomon, ami samsung galaxy ace 4 volt, a flvto-val töltöttem le zenéket. Akkor most miért nem tudok letölteni onnan? És honnan tudnék?


Gépről sajnos nem tudok, mert a szüleim laptopja nem ismeri fel a telefonomat.


2017. szept. 5. 22:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
6%
Iphone-ra nem tudsz ingyen letölteni, venni kell a zenéket itunesról pénzért. Vagy vegyél rá mobilnetet és akkor tudsz hallgatni netes rádiókat is.
2017. szept. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
19%
heh, de rossz.. am igen, Marad a pénztárcás módszer
2017. szept. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ajjj az nem jó. Pedig azt hittem, hogy lehet. Egy hónapja még imusic-on is tudtam net nélkül zenét hallgatni, de most már ott sem.
2017. szept. 5. 22:43
 4/16 A kérdező kommentje:
Venni nem szeretnék semmit, mert mostanában túl sokat költöttek rám a szüleim, (pedig nem vagyunk egy pénzes család) és lelkiismeret furdalásom lenne, ha már ez is kérném.
2017. szept. 5. 22:45
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

De most komolyan... iPhone 6-ra volt love, de mar mobilnetre vagy iTunes-ra nincs?


Prolik...

2017. szept. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Leszeded MP3-ba netről és itunesban radobod a telora..
2017. szept. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hosszú évek alatt gyűjtöttem össze azt a pénzt, amivel a telót vettem....
2017. szept. 5. 23:10
 8/16 anonim ***** válasza:

ha van otthon zenei CD-d (vagy kolcsonkersz haveroktol), akkor azokat ingyenesen tudod hallgatni a telefonodon

iTunes-al kell rarakni a telefonra, persze ehhez az kell, hogy az iTunes felismerje a telefonodat (meg hogy legyen audio CD a birtokodban)

szerintem elobb a "laptopja nem ismeri fel" problemat oldd meg

2017. szept. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

-Itunes letölt szülők gépére, majd feltelepít.

-(Fakultatíve ezután: itunes alternatív kezelőprogram letöltése)

-Itunes-ban vagy az alternativ programban a zene-mappa betallózása, zenék kiválasztása

-szinkronizálás



Ennyi, nem bonyolult.

2017. szept. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%
Minek szól hozzá sok idióta, aki nem ért hozzá. Lehet ingyen zenét hallgatni offline iPhone telefonon is. Az egyetlen értelmes, kompetens válaszoló már leírta.
2017. szept. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!