Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy A3 2017 valakin...

Samsung galaxy A3 2017 valakinek frissült már nougatra?

Figyelt kérdés
Körübelül mikorra várható a frissítés? Nagyon rég óta várom de még mindig semmi.

#mobiltelefon #nougat Frissítés #galaxya32017
2017. szept. 6. 12:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én is azt várom. Mert már egy pár országba lehet. (En nemetbe vagyok) de odin al működik
2017. szept. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Bocs,kicsit offolok.

Par napja vettem az A3 am,es tobb dolog miatt is neheztelek ra.

Csupan erdekelne,hogy nektek is csinalnak e ilyet.

Pl az ujjlenyomat olvaso tobbszori regisztralas utan is alig alig erzekeli az ujjam.

Es a keprnyo is rengetegszer nem erzekeli mit szeretnek elinditani.3x-4x is ra kell boknom egy egy ikonra mire elindul.

Huaweirol valtottam,azon ezek pocre mukodtek.

Egyik ujjam 2x is regisztraltam de azzal sem mukodik pontosabban a leolvaso.es csak es kizarolag egy pozicioban erzekeli az ujjam,hiaba mozgattam minden fele iranybol mikor beregisztraltam.

A kerdesre nem tudok erdemleges valaszt nyujtani,ne haragudj kerdezo.6 os droiddal vettem en is.

2017. szept. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1 válaszoló én is németországban vagyok:D
2017. szept. 7. 07:23
 4/13 A kérdező kommentje:
2. Válszoló az újjlenyomat olvasó nálam se a legjobb kivéve ha itthon vagyok és tiszta a kezem. De ha kilépek otthonról már nem is veszi be. Ezért én js nehezteltem rá az elején meg most is de sajnos ez van. Hát nekem mindig érzékel. Ha van rajta üvegfólia lehet azért mert nekem is amikor felraktak nem nagyon érzélelt.
2017. szept. 7. 07:26
 5/13 anonim ***** válasza:
És te hol németen belül?
2017. szept. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem mindig jól érzékel az ujjlenyomat olvasó..
2017. szept. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kerdes.
2017. szept. 16. 08:30
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen, nekem már nougat
2017. szept. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tényleg nougat?😐
2017. szept. 18. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A vodefoneosoknak és a függetleneseknek elvileg már megjött.
2017. szept. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!