Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone SE mennyire jó telefon,...

Iphone SE mennyire jó telefon, megéri megvenni?

Figyelt kérdés
Az ára és mérete miatt ez tetszik legjobban az apple készülékek közül, de mivel már régebbi, ezért nem tudom érdemes e most ilyet venni. Esetleg még 5S-ről is írhattok véleményeket, csak ugye az még kevésbé modern..
2017. szept. 6. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:
5S és SE közül egyértelműen SE a jobb. Ha most vennék iPhone-t, akkor SE-t és 32GB tárhellyel (16GB az nudli sajnos). Még úgy 5 évig piacképes fog maradni. Az 5S néhány év múlva ki fog merülni.
2017. szept. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) 32 alattit én sem veszek semmiképp
2017. szept. 6. 14:05
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy megéri. Minden Apple termék nagyon értéktartó. Használtan is jó pénzért megveszik. Apunak volt 5S és imádta. 3 évig használta megelégedéssel. Idén eladta és nem sok pénzt kellett pótolnia egy 6S -ért. Androidos telefoncsere több költség volt. Az SE a 6S belsejét kapta meg kb 90 %-ban. Nagymamám ilyet vett és nagyon imádja.
2017. szept. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja és jól teszed, hogy minimum 32 GB-ost veszel. A 16 GB manapság épphogy elég, több évben gondolkozva kevés lesz. Az alkalmazások, operációs rendszer helyigénye nőhet. Ez nemcsak IOS-nél van így.
2017. szept. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Captain Logic ***** válasza:
Az az Apple-től vásárolsz, nem is tudsz már 16-osat venni, csak úgy mondom. Egyébként ahogy előttem is írták, megéri az árát. Gyakorlatilag 6S hardverei az 5S házában. Egy-két kivétel (előlapi kamera, ujjlenyomat olvasó).
2017. szept. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Captain Logic ***** válasza:
Ha az*
2017. szept. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
45%
Mar regi szeria olyan mint az iphone 4 kicsi kulonbseggel. 80 korul lehet kapni szoval nem eri meg ennyiert vegyel inkabb egy sony m5 ot vagy huaweyt
2017. szept. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Captain Logic ***** válasza:
#7 Gratulálok, látszik, hogy értesz a mobilokhoz…
2017. szept. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%
Hat jobb is az m5 mint az iphone se.. Kameraja is elol hatul, 1080 p s az iphone is de nekem valahogy a sony kepe sokkal szebb.. Es a sony nak az m5 je az egyik legjobb szeriaja sot olcsobb is mint 80 , 50 korul kapsz.. De mar ez is regi szeria a sony nal csak ugy mint az iphon nal. 8# en csak tanacsot adtam.
2017. szept. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!