Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Összességében melyik Androidos...

Összességében melyik Androidos telefonnak legjobb a kamerája? (többi lent)

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, ami fényképezéshez és videózáshoz is tökéletes. Szuper képminőség és nagy felbotás: legalább 16 MP (4:3) és 12 MP (16:9), videózásban pedig tudjon nagyon jó minőségű FHD videókat rögzíteni úgy, hogy még legalább 60 fps mellett is használható legyen az optikai képstabilizátor.


Létezik ilyen kamerájú telefon? Ár tökmindegy, egyenlőre csak kíváncsiságból nézelődöm!



2017. szept. 6. 18:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Jóó. De ezt azért ne hozzuk fel a G6 rovására.

Én épp a kamera miatt vettem annak idején G4-et.

És kb csak manuális módban fotózok. Amit a G6-ból sem hagytak ki, ahogy a RAW-ban mentést sem.

Jó telefon a G5. De. Nem ennyiért. Hardveresen azért jóval fejlettebb mint a G5. Igaz azt nem tudom hogy miért kellett a 16MPX-es szenzort 13MPX-re cserélni. Ahogy azt sem, Miért csak a G6+-t lehet vezeték nélkül tölteni. Kicsit olyan most ez mintha az LG egy helyben toporogna. Szeretem a gyártót.és a G sorozatot, Mivel nekem is az van. Csak azért jó lenne ha nem kéne kompromisszumot kötni, egy újonnan bemutatott csúcstelefonnal, vagy épp a tavalyival.

2017. szept. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy a G5-höz tervezett Cam+ saját telepével megnöveli az akksi kapacitását, kamerázásban viszont milyen előnyei vannak a kényelmesebb és stabilabb fogáson kívül?
2017. szept. 20. 17:44
 13/14 anonim ***** válasza:
Nincs. Annyi hogy manual zoom van rajta. Meg exponálógomb. Ezen kivül semmi extrát nem tud.
2017. szept. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Értem. És esetleg Nubia Z11 Standard, Asus Zenfone 3 (5.5") vagy Zenfone 3 Deluxe, ezekről mi a véleményetek?
2017. szept. 21. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!