Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hiawei p10 et le lehet mondani...

Hiawei p10 et le lehet mondani a telenornál?

Figyelt kérdés

Részletben fizetem a mobiltelefonom árát, már 2 hónap megvolt eddig. Ez idő alatt 3-ik telefon. Gondjaim vannak az akkumulátorral, és melegszik is. Eddig 3 új telefont adott a Huawei. Le szeretném mondani, mert nem vagyok megelégedve a telefonnal, pontosabban a minőségével. Az akku hamar lemerül, és szerintem nem kellene fokozottan hevülnie nem megterhelő használat közben.

Nem akarják kicserélni egy másik típusú telefonra, mint mondjuk iphone, vagy akármi más. Le tudom mondani? Nem szeretnék ezért 140e ft-ot fizetni, és folyton a szervizben ülni hosszú órákon át.

S.O.S.



2017. szept. 7. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Kicsit fura hogy csúcs minőség pont nálad rossz.. folyton!

6 hete használom egy töltés egy nap aktív youtube + twich nézés Pokémon go-ra.

Nem jobb az iPhone sem.

Nem cserélik ki csak mert neked nem tetszik. Kotottel szerződést, alairtad, felelősség!!!!

2017. szept. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha már 3 új telefont kaptál, akkor nem a telefonnal van a baj. Biztos, hogy újat adnak? Nem csak a régin buherálnak valamit és azt kapod vissza? Szinte esélytelen, hogy 3x is hibás telefont kapj, ugyanazokkal a hibákkal.
2017. szept. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen, de a környezetemben nem én vagyok az egyetlen, még két haverom is leült már pár órát a Huawei szervizben. ezek szerint nem csak nekem van gondom ezzel a típussal. Állítólag a Huawei p10 lite-al nincsenek még csak ehhez hasonló gondok sem.

De az ÉN gondom ezzel nem oldódott meg továbbra sem. Ki tudom cserélni egy teljesen másik márkára, vagy le tudom mondani a szerződést? Mi a kiút innen számomra?

2017. szept. 7. 13:41
 4/9 A kérdező kommentje:

Minden alkalommal 100% hogy újat kapok.De ugyanolyan hamar lemerül. Volt egy frissítés típus, és először azt gondoltam azzal van a gond, hogy elrontották a software fejlesztők az akkumulátorszint virtuálisan történő mérését, és ezért lehet tele van az akku, de a kijelzés szapora fogyasztást mutat. Ez után már nem töltöttem le a frissítést, és reméltem megszűnik a gond, de sajnos nem, ugyanolyan gyorsan merül. Reggel 100% estére 40% marad jó esetben.

Továbbá a múltkor fényképeztem fele, és olyan forró lett az akkumulátora, hogy szerintem ha nem kapcsolom ki felrobban.

Úgy vélem hibás sorozatot kap folyamatosan a Huawei ezen szerviz pontja.

2017. szept. 7. 13:46
 5/9 anonim ***** válasza:
100%-ról 40%-ra merülés teljesen átlagos. Mennyit használod a telefont? Fotózáskor a legtöbb telefon felforrósodik, főleg ha meleg van vagy napon fotózol. Nekem P8 van és ugyanúgy felforrósodik, ha fotózok vagy játszok és lemerül estére (mondjuk ebben gyengébb akku van). Mivel fémházas a telefon, így az egész telefon felmelegszik terhelés alatt. Azért tűnik úgy, mintha felakarna robbanni. Egyébként, ha nagyon magas a hőmérséklet, azt a telefon kiírja és korlátozza a használatot, hogy ne melegedjen tovább. Vagy kikapcsol.
2017. szept. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kicsit megnyugodtam, de amúgy napközben nem használom. A múltkor voltam kirándulni, és akkor fényképeztem vele. Be van kapcsolva az internet-adatforgalom rajta míg a munkában vagyok, viber, messenger. Kb ennyi. De szerintem ezektől nem kellene merülnie, főleg, hogy nem egy pincében dolgozom, ahol le lenne árnyékolva a térerő, azaz nem is kell húznia a térerőért felelős részét a telefonnak.

De akkor se megnyugtató ez a gyors merülés. Legalább 2 napig kellene bírnia max használat esetében egy 4 Amperes akkunak a használatot. Volt egy HASZNÁLT HTC desire 310-es mobilom, az másfél napot bírt úgy, hogy nem én voltam az első gazdája, emellett úgy használtam a 2 Amperes akkumulátorát, hogy kb C4 formájában kellett volna darabokra tépje a kezeimet =D Azt megértem miért melegedett, de akkor se forrósodott..

2017. szept. 7. 14:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Az akkumulátor kezelőben megtudod nézni, hogy mi meríti az akkut.
2017. szept. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, az a baj, hogy hiába nézem meg, szükségem van az adathasználatra [adatforgalom] de mondom, hogy nem használom, csak a zsebemben van. Nem youtube-ozok, megy nem töltögetek, tehát NO indok a merülésre ekkora mértékben.
2017. szept. 7. 14:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért érdemes megnézni az akkumulátor kezelőt, mert háttérben futó alkalmazás is merítheti a telefont. Attól, hogy nem használod, ha valami fut a háttérben az meríti a telefont. Androidnál előfordul, hogy a google play szolgáltatások valamiért nagy prioritással fut a háttérben és a nap végére teljesen leszívja az akkut.
2017. szept. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!