Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekomosok! A Mobil L díjcsom...

Telekomosok! A Mobil L díjcsomaggal korlátlanul telefonálhatunk hálózaton belül belföldön, ezt a korlátlanságot azonban 150 percre korlátozta a telekom, ha külföldről indítjuk a hívásokat! Reklamált már valaki?

Figyelt kérdés
Az EU roaming díjak eltörlése ugyanis azt jelenti, hogy ugyan azokkal a feltételekkel használhatjuk a telefont külföldön is, mint belföldön. Nem lehet semmiféle megkülönböztetés! Ha viszont belföldön korlátlanul hívhatunk hálózaton belül, ezt viszont külföldön 150 perce korlátozódik, a 151. perctől pedig már minden hívás 35 ft-ba kerül percenként, akkor a szolgáltató nem felel meg a törvényi előírásoknak. Ezért indítottam el egy reklamációt! Kérdésem, hogy járt-e valaki ugyan így mint én!

2017. szept. 7. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez arra vonatkozik, hogy a díjszabásnak azonosnak kell lennie a belföldivel.

A belföldi korlátlanság csak egy dolog, külföldön viszont "csak" 35 forint a régi ~140-nel szemben.

Valószínűleg egy darabig nem fog változni, mert a szolgáltató belső kapacitása jóval nagyobb mindenhol, mint a kifelé irányuló, ezért van szükség határokra, vagy könnyedén le lehetne ültetni az egész hálózatot.

2017. szept. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
érdekes, hogy a Vodafone-nak is van egy ugyan ilyen tarifacsomagja, mint a Mobil L, csak úgy hívják, hogy GoExtra. Ezzel is korlátlanul hívhatok mindenkit a vodafone hálózatán belül. Most hívtam fel őket. Kérdeztem, hogy akkor is korlátlanul hívhatok-e mindenkit, ha Bécsben vagyok! A válasz egyértelmű igen volt! Szóval megint csak a telekom akar plusz díjat beszedni.
2017. szept. 7. 13:58
 3/3 A kérdező kommentje:
kedves 1-es hozzászóló! Az első mondatodban ott is van a lényeg: a díjszabásnak azonosnak kell lennie a belföldivel! Na ez itt a baj, hogy nem azonos!
2017. szept. 7. 14:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!