Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6S hálózati csatlakozás...

Iphone 6S hálózati csatlakozási hiba ötletek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Iphone 6S-em amint megnyitom az appstore-t azt írja ki, hogy nincs kapcsolat. A Safari mindent betölt, csak az appstore-t nem engedi sem wifi-ről, sem monilnetről (monilnetről is engedélyezve van az app). Újraindítottam semmi változás. Ötletek? Köszi előre is! (A cseréljem le androidra válaszoktól kíméljetek, ezidáig az elmúlt 2 évben semmi baj nem volt vele, ezelőtti androidos telóim 1 évig sem bírták :D )

2017. szept. 8. 09:01
 1/3 Captain Logic ***** válasza:
Ezzel van teli a magyar internet, ezen az oldalon is nem 1 kérdést írtak már ki, légy szives visszanézni.
2017. szept. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor ezek szerint én nem találtam őket :D (időközben rábukkantam 1-re)
2017. szept. 8. 09:05
 3/3 anonim ***** válasza:
AppStore ki-bejelentkezés és kész. Utána átvált angolra a Store, nem kell megijedni miatta.
2017. szept. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!