Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi redmi 4x telefonon van...

Xiaomi redmi 4x telefonon van gyárilag fólia? Illetőleg alapjáraton ezekbe az olcsóbb redmi kategóriás készülékekben?

Figyelt kérdés
Ilyen vett barátnőm, és nem tudjuk eldönteni, hogy valamilyen edzett kemény üveg védi, vagy csupasz és nincs rajta semmi. Felkaparni nem tudod, de a hangszóró résznél olyan mintha lenne rajta valami, bár szerintem nincs
2017. szept. 8. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak az a védőfólia van rajta, amit használatba vétel előtt le kell szedni
2017. szept. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Xiaomi redmi note 4-em van, az enyémen volt egy védő fólia mikor kivettem a dobozból, de elég feltűnő volt. Miután leszedtem raktam rá üvegfóliát. Anyámnak is xiaomi telefonja van, neki van az előlapon nyomógomb, a gombon nem volt fólia pedig eléggé úgy nézett ki. Mondjuk most megnéztem és az én hangszóróm körül is van egy fura rész, de az biztos hogy nem fólia.
2017. szept. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor venni kell jól gondoltam
2017. szept. 8. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!