Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Van egy Iphoneom és kijelentkeztem az appstorebol mert mindig azt irta ki h nemtud kapcsolodni. Na most az a helyzet hogy visszajelentkeztem es angol lett az appstore es nemtudom visszaallitani. Mit tegyek?

2017. szept. 9. 20:11  Privát üzenet  

A válaszok
semmit...mindenkinél ilyen. majd egyszer megoldják...

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2017. szept. 9. 20:38 Privát üzenet
pontosítanék, nem mindenkinél ilyen, mert van, akit nem érintett ez a szerverhiba.

# 2/7Időpont 2017. szept. 9. 20:39 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De engem az angol rész érdekel,hogy azzal mit lehet csinalni.Az nem lehet szerverhiba..

# 3/7Időpont 2017. szept. 9. 22:21 Privát üzenet
akkor kisérletezz...mégegyszer leírom. másnak is angol lett...

# 4/7Időpont 2017. szept. 9. 23:01 Privát üzenet
[link]

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 2017. szept. 10. 07:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem voltam ertheto? Megegyszer leirom,engem az angol verzio ami izgat,amit ti leirtatok 26millioszor nemizgat

nemis az volt a kerdesem..

# 6/7Időpont 2017. szept. 10. 14:32 Privát üzenet

Meg lett válaszolva.

Nincs semmi teendőd.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont 2017. szept. 10. 15:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan győzzem meg anyut? Az a helyzet, hogy a csaladom vallasos, ( en meg nem rudom, a tudomany az iranyelvem,13 vagyok) es ma is akarnak menni gyulibe, nekem viszont holnap...
Jelenleg mi a helyzet a menekültválsággal? Szinte semmit nem lehet róla olvasni/hallani a magyar médiában. Az angol Wikipédia "Timeline of the European migrant crisis" című...
Valaki tud olyan weboldalt ajánlani, ahol nyomon tudom követni a menekült helyzet alakulását Finnországban?
Hogy van angolul: "Ha nem ez a helyzet, akkor sajnálom, hogy zavartalak. "?
3 idegen nyelvvel könnyen lehet egyetmistaként diákmunkához jutni? És mi a helyzet a magán órákkal?
Angol! Mit válaszolnál arra a kérdésre, hogy Magyarországon mi a tipikus helyzet a munka-élet egyensúlyt illetően?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!