Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 7 megéri elcserélni...

Kisssss kérdése:

IPhone 7 megéri elcserélni egy Gewey Sim-es 7 plusra? (részletesebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy Telenor függő IPhone 7 32 gb és adnának nekem egy IPhone 7 plust gewey simmel! Működik tökéletes hibátlan szerintetek megéri ? És hátul ütője van a dolognak? Kevesebbet ér ? A válaszokat előre is köszönöm.( ne specifikácio alapján döntsetek mert tudom melyik mit tud)
2017. szept. 9. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
a gevey sim egyetlen szoftverre alkalmas, legalábbis legtöbb esetben a következő frissítésnél be is foltozza az Apple azt a lyukat, amit kihasznál...ha frissítenéd a telefont, onnantól nem fogod tudni használni azt a gevey sim-et...csak ha veszel egy másikat, amint lesz ahhoz a verzióhoz...vagy fizetsz kb 40ezret félhivatalos függetlenítésért...te döntésed, megéri-e...én jó messze kerülném.
2017. szept. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!! Ezt nem tudtam mivel sose volt nem magyar IPhone om,és igazából azért is írtam ki a kérdést,hogy valamit megtudjak róla de ezek szerint nem kell...maradok a saját iPhone 7-emnél
2017. szept. 10. 00:30
 3/4 anonim ***** válasza:
De már ingyen függetleníteni a szolgáltató tudtommal.
2017. szept. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

igen, aki megvette eredetileg, az beballag az előfizetői papírjaival, és ha lejárt a hűségidő, akkor kérheti a függetlenítést.


én még azt is megkockáztatom, hogy akinél most van, az is így vehette, ergó fogalma sincs, milyen szolgáltatófüggő...de ha tudná is, te mennél külföldre intézkedni csak ezért?

2017. szept. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!