Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire karcolódik az iPhone...

Mennyire karcolódik az iPhone 7 Plus képernyője?

Figyelt kérdés
Mennyire karcolódik az iPhone 7 Plus képernyője? Érdemes venni rá üvegfóliát? Ha igen milyet?

2017. szept. 11. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Amennyire karcolod ... szerintem minden okostelefonra erdemes venni uvegfoliat
2017. szept. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem az S6 edge-n egy darab karc sincs a kijelzőjén, pedig meg van 2 éve, de a hátoldaláról már nem tudom ugyanezt elmondani. Azt tudom, hogy gorilla glass kijelzője van, de hogy az iPhone-nak az lenne-e...
2017. szept. 11. 16:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Az enyémen egy karc sincs. Tavaly decemberben vettem.
2017. szept. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én fél év alatt egy pár mikrokarcot tudtam rá gyüjteni. Normál használat mellett semmi nem látszik csak ha fény alatt direkt keresed. Soha nem volt rajta tok, fólia
2017. szept. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az enyémen sincs semmi, januárban lesz 1 éves. nekem előző telefonjaimon volt üvegfólia, eleinte ezen is kb. 1-2 hétig, de akkor úgy döntöttem, hogy leszedem, mert idegesített a home gomb körül.


engem jobban bosszant, hogy mivel jet black-et vettem, a hátulja egy merő undormány...tok van rajta, alámegy a por, és teli van pöttyszerű karcokkal az egész...szóval ha egy mód van rá, jet black-et kerüld el :D

2017. szept. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!