Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple Event szeptember 2017...

Apple Event szeptember 2017 este 7 óra, magyarul?

Figyelt kérdés
Valahol lesz feliratozva vagy fordítva magyarra az élő adás?

2017. szept. 12. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez komoly?


Hol szerinted???


Ne viccelj sehol.

2017. szept. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy ekkora eseményt azért illene forditani élőben!
2017. szept. 12. 20:01
 3/7 A kérdező kommentje:
Reménykedtem hogy Csabi vagy valaki más elszánt szifonos beszervez egy fordítót és visszasztrimeli a jutubra magyarul.
2017. szept. 12. 20:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Mostmár mindegy, de az iMagazin-on magyar volt :) Én is ott néztem :) Minden Apple Event-et közvetítenek magyarul :D
2017. szept. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

[link]


Ez volt? Annyi hogy ez nem magyarul van, hanem a két emberke a videó jobb sarkában csak nézi a keynote-ot és bekommentel ezt azt, de nem fordít semmit.

2017. szept. 17. 06:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát élő fordítás sehol sincs. De ha nem is tudsz angolul, akkor is megérted a lényeget :D
2017. szept. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem is lesz magyar fordítás, mivel élő, senkinek sem érdeke hogy legyen.


Majd ha valaki ad rá pénzt.


Max annyi hogy utána 1 órával már olvashatsz magyar nyelvű cikket.

2017. szept. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!