Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri manapság...

Szerintetek megéri manapság egy iphone 5s?

Figyelt kérdés
Nem használnám sok mindenre! Csak nagyon kíváncsi vagyok,hogy milyen az Apple márka!És egyáltalán nem akarok menőzni vele!

2017. szept. 13. 09:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Telefonálásra használnám meg Facebook instagram ilyen egyszerű alkalmazások!
2017. szept. 13. 09:47
 2/6 anonim válasza:
Megéri, én használtam vettem pár hónapja, én sem használom sokkal több mindenre, de nagyon meg vagyok vele elégedve. Soha többet nem kell androidos telefon.
2017. szept. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!Majd irok hogyha meglesz!
2017. szept. 13. 10:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát én már nem venném meg. Most ami jönni fog ki , várd meg azt és abból vegyél.
2017. szept. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ismerkedni (a rendszerrel... :-) ) jó. Nekem pl. még az van, és egyelőre nincsen semmiféle váltáskényszerem, mindenre használható, iOS11-re leszek kíváncsi, hogy ilyen kicsi kijelzőn hogy muzsikál (10"-es iPad-on használom már, ott kicsit zsúfoltnak tűnik).


De azért egy SE-vel jobban járnál, ha belépő szintű iOS telefont szeretnél használni.

2017. szept. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oksa!Köszi a választ utolsó!
2017. szept. 14. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!