Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsungból iPhoneba mennyibe...

Samsungból iPhoneba mennyibe kerül áttetetni a SIM kártyát? (Telekom)

Figyelt kérdés

2017. szept. 15. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tedd át és kész.
2017. szept. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ingyen megteheted magad.

Ha a kártya mérete eltér, a szolgáltatód ügyfélszolgálatán többnyire ingyen kicserélik a simet a megfelelőre.

2017. szept. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ha erre van igény, én 1000 Ft/db áron átteszem :D
2017. szept. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha ugyanaz a sim mérete, és ugyanahhoz a szolgáltatóhoz tartozik mindkét telefon (vagy függetlenek), akkor kiveszed és átteszed, ennyi! Mit kell ezen bonyolítani? :/

Vagy ha más a sim mérete, akkor beviszed a szolgáltatóhoz, és ott ingyen kicserélik, új kártyát kapsz az eddigi számodhoz!

2017. szept. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha nem ugyanakkora akkor tedd at te ha nem ugyanakkora akkor meg a szolgaltatonal ingyen
2017. szept. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha egyedül nem tudod megcsinálni, sok helyen ingyen át rakják főleg ha már vettél nálluk valamit...

Ha újonan veszed egy mobilszolgáltatónál a telefont akkor ott átrakjak. Ha GSMben veszed ott is ingyen át rakják...


Ha egy random embertől veszed az interneten, akkor menj be egy GMSben és ingyen át rakják vagy ha nem akkor vegyél egy töltőt vagy tokot és kérd meg őket erre a szívességre pluszban...


Sőt még én is ingyen át raknám xD csak én Hollandiában élek...

2017. szept. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!