Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi ez az idegesítő reklám a...

Mi ez az idegesítő reklám a telefonomon (nem telepítettem rá semmit)?

Figyelt kérdés

Teljesen véletlenszerűen, napi 3-4 alkalommal a képernyőzár feloldó helyett ez a kép fogad a telefonomon tegnap óta:

[link]


Ha nyomok bármilyen gombot akkor eltűnik.

Ami biztos:

- Nincs semmilyen új alkalmazás a telefonomon hetek óta, plusz most mindent átnéztem vagy 3x, de semmi gyanúsat nem találtam.

- Végigfuttattam rajta egy Malwarebytes for Android keresést és semmit sem talált.



2017. szept. 18. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom a launchered, vagy valami rendszerközeli alkalmazás frissült, és ez lett a végeredmény.
2017. szept. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mi az a launcher egészen pontosan?


Ha jól értelmezem a Google találatokat, akkor ez kb. egy olyan app, ami menük kinézetét változtatja? Nekem ebből gyári van, sosem foglalkoztam ilyenek hákolásával. Képesek ezt így frissíteni, hogy úgy viselkedjen mint egy ócska reklám vírus?


Amúgy most egy Nod víruskeresőt is lefuttattam, az se talált semmit.

2017. szept. 18. 22:01
 3/4 A kérdező kommentje:
B..sza meg, megvan. Évek óta használom az Opera Mini-t, mint nettakarékos böngészőt. Ebben volt egy olyan beállítás, hogy hirdetések engedélyezése a főképernyőn... 100%, hogy eddig ilyen nem volt, ez valami hihetetlen bunkóság.
2017. szept. 18. 22:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Most ez a divat. Nekem a Peel Smart Remote döntött úgy, hogy én szeretnék egy új feloldóképernyőt. Hát kapják be. Ingyenes vagy sem, van egy pont, ahol már az embernek elege van az ostoba reklámokból, és keres egy másik alternatívát. Csak ehhez jó lenne tudni, melyik alkalmazás csinálja ezt, ami viszont nincs ott a képernyőn (emiatt viszont a Google mehet el az anyjába).
2017. szept. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!