Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos okostelefonra...

Androidos okostelefonra milyen app-ot tudnátok ajánlani, ami jól hallható, hangos sms jelzést ad (hangosabb, mint az összes gyárilag elérhető)?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy j5-re (2016) kellene. Akárhogy hangsoítom a gyári jelzéseket, nem mindig hallatszanak, pedig nem a hallásommal van a baj.


A régi Nokiám 2 sípolása még forgalomban, táskában hordott készülék esetében is hallatszik:-)


Azt is írjátok meg kérlek, ha van ilyen lehetőség, hogy miként kell CSAK sms-hangként beállítani a fenti okostelefonra az adott, erősebb hangot. Tehát más értesítésekre (pl.naptár) nem kell.


Előre is köszi!



2017. szept. 19. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Van egy olyan alkalmazás, hogy ZEDGE. Itt rengeteg jelzőhang, csengőhang elérhető. Van olyan ami szoftveresen erősítve lett. ÉS baromi hangos. csak meg kell találnod az appban, és letölteni. Továbbá ha engedélyezed hogy hozzáférjen a tárhelyhez a ZEDGE (Ez minden esetben kell). onnantól kezdve az SMS hang beállításainál beállíthatod a letöltött jelzőhangot.
2017. szept. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom!
2017. szept. 20. 01:02
 3/4 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam, szuper.


Azonban 1-2 más alkalmazás, az sms-értesítés funkción kívül, a telefonon továbbra is az új ZEDGE-s sms-hangot használja (pl. A Samsung-nak van egy egészségfigyelője, ami számolja a lépéseket, és értesít, ha már elértem 1 nap az optimumot, persze végső esetben ezeket deaktiválni lehet).


Ennek nem tudom az okát. Szerintem mindent úgy állítottam be, ahogy leírtad. Mit próbáljak? A többi, a leírtak miatt zavaró hangú alkalmazásnál állítsak talán valamit?


Mert arra nincs szükségem, hogy 70 decibellel jelezze a telefon, ha egy nap megtettem pl. 6000 lépést, mivel ezt nem mindig a számomra alkalmas időpontban teszi:-)

2017. szept. 24. 23:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen. Az értesitő és SMS hang külön van. Legalább is LG-éknél az SMS alkalmazáson belül lehet külön beállitani SMS hangot. És az értesitési hangot, megint külön. Samsungnál már nem emlékszem, De azthiszem az SMS beállitásainál lehet itt is a hangot beállitani és akkor az értesitőhang nem lesz ugyan az mint az SMS
2017. szept. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!