Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legkönnyebben kezelhe...

Melyik a legkönnyebben kezelhető okostelefon?

Figyelt kérdés
Olyan okostelefont keresek, ami viszonylag stílusosan néz ki, és a lehető legkönnyebben kezelhető egy teljesen kezdő számára.

2017. szept. 19. 13:44
1 2
 1/12 anonim válasza:
67%
iphone
2017. szept. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mit nevezel te könnyen kezelhetőnek?

Szerintem mindegyik könnyen megy, az android is, csak legfeljebb meg kell szokni.

2017. szept. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

ilyen alapon vegyél windows phone-t nagy csempék és látsz mindent...


Am meg megszokás kérdese.

2017. szept. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mindegyik könnyen kezelhető. Mindegyiken van súgó, Tippek. Ennél semmi sem lehet egyszerűbb. Csak érdemes elolvasni őket. Én nem mindig oké, tovább, lesz.rom gombra nyomni
2017. szept. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Jó, akkor most ugyanezt a kérdést képzeljétek el úgy, hogy egy 80 éves néni tette fel, aki életében nem fogott még a kezében okostelefont.


Nem tudják mi az érintőkijelző, fél másodperc alatt el tudnak nyomkodni mindent, és semmi másra nem kell telefonáláson kívül, DE okostelefon legyen.


Szóval #4: egy öregnek nem lesz nagy segítség, hogy van rajta súgó, meg tippek, amikor az "érintőképernyő", mint fogalmat, vagy mint működési elvet se tudja megérteni.

Nem hogy elnavigálni ezekbe a pontokba, vagy ott bármit is kezdeni.


#3: windows phone-t sajnos manapság nem láttam közelről, de a régebbiek alapján lényegesen könnyebbnek tartottam egy androidos telefon kezelését


Tehát akkor öregekből kiindulva, csapó #2, éééés tessék:

2017. szept. 20. 07:34
 6/12 A kérdező kommentje:
(lényegében olyan embernek kell okostelefon, akinek nem való a közelébe se okostelefon)
2017. szept. 20. 07:41
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan embereknek NEM KELL okostelefon, akiknek a közelébe sem való okostelefon. Sajnos nem csak az idősebb korosztályra jellemző...

Sok olyan fiatalabb is van akiknek nem való. mert nem ért hozzá, nem tudja mit kell tenni ha lefagy, belassul, Csak rohan a szervizbe. Főleg ha valaki használni sem tudja.

2017. szept. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

A Google Nexus telefonjai stílusosak, minöségiek, és az androidos telefonok közül neki van a legletisztultabb, legkönyebben kezelhetö menüje. Az iPhone menüje ennél bonyolultabb, tapasztalatom szerint nehezebb megszokni.

(Samsung, iPhone, Nexus, Allview és GoClever telefonok közül)

2017. szept. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Néhány idős emberrel már megszerettettem az okos telefonját, a 80 évesek a kedvenceim! Van olyan, aki a régi nyomógombosát nem tudta használni, és most büszkén telefonál, fényképez..Én is úgy látom, hogy az Android könnyen kezelhető, semmivel nem rosszabb ilyen szempontból az iphonnál. De ne legyen használt régi tipus, (mert a lefagyás valóban dühítő) nekem kedvenceim a Samsungok, elsősorban mert a hívásfelvétel a legtöbbnél beállítható a fizikai Home gombra, és kezdőnek az nagyon kényelmes. Ne legyen túl kicsi, látás problémák miatt. A legfontosabb, hogy legyen valaki aki letölti a fontos appokat, és beállítja a telefont az igénynek megfelelően, és akinek van türelme, hogy az első nehézségeken, apró lépésekkel átvezesse azt a kezdőt
2017. szept. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Miért kell okostelefon, hogyha csak telefonálásra kell?


Mind1 lépjünk tovább.


Windows Phonet még lehet kapni, vmelyik modell még kapható az árukeresőn. :) Vagy vmelyik GSM boltba bemégy és megkérded.


Másik opcióként vesztek neki, egy androidos telefont, és rátesztek neki egy windows phone-s témát.


400 Ft-ért már reklámmentes változat van (reklámokra így nem megy rá a nagyi), amit ha felraksz, úgy néz ki mint egy windows phone, gyakorlatilag android.


Fut minden rajta, nagy ikonok, okostelefon, és könnyen kezelhető. :)

2017. szept. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!