Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az IOS 11 (GM) publikus...

Mataluk21 kérdése:

Az IOS 11 (GM) publikus bétaverziója a hivatalosan megjelent IOS 11-re ugymond nem lehet frissíteni?

Figyelt kérdés
Sok hibát találtam a GM verzióba , és ebből gondoltam ,hogy mire hivatalosan megjelenik , arra már kijavítják, de még mindig fejlesztői béta profiom van. A következő frissítésnél minden a rendes kerékvágásban lesz?
2017. szept. 19. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Namost fejlesztői, vagy publikus béta? Ez utóbbi GM verziója a végleges, most mások által tölthető verzió - ergo ha ez van fent, nem frissül most.


Ha maradsz a bétában, akkor a következő publikus bétákat fogod kapni, nem a rendes frissítéseket (mivel a béták előbb vannak), de ezt fejlesztői (!) profillal nyilván tudod...

2017. szept. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem lehet
2017. szept. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a GM és a ma megjelent végleges ugyanaz, szóval ha bugot tapasztalsz, az a véglegesben is benne van (vagy esetleg a béta szoftverekből adódó kavarodás okozza, amit restore-al lehetne esetleg orvosolni...)


én is GM-et használom, de semmi bajom nincs vele.

2017. szept. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Umm hát elméletileg egy hete töltöttem le a GM verziót az apple beta-oldalról , a beállításokban a profilnál iOS Beta Software Profile van írva.
2017. szept. 19. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!