P10 lite vagy más?

Figyelt kérdés

P10 lite vásárlásán gondolkozom kb 80k.

Ebben az árkategóriában (max 100k), van-e olyan telefon, aminek jobb az ár/érték aránya, vagy érdemesebb megvenni? :)



2017. szept. 20. 18:24
 1/5 anonim válasza:
Xiaomit ajánlom. Mióta rátaláltam csak ilyen eszközeim voltak. Nagyon stabil rendszer és kiváló ár érték arány.
2017. szept. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Xiaomi igen de sony kamerával hirdette s ebből lett később Samsung mondván hogy ez volt raktáron majd valami gyenge akármi s kétlem hogy az új sorozatokban azt tennék a kínai mesterek.
2017. szept. 21. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Honor 8
2017. szept. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Honor 8 kicsit drágább, olyan 110-120 között mozog, de amúgy nagyon jó telefon, anyumnak olyan van és szerintem k**** jó. :D Amúgy a P10 lite is nagyon-nagyon jó telefon, egyik barátnőm kapott ballagására, tehát már közel 5 hónapja használja és semmi probléma vele, ő imádja és neki már előtte is Huawei telója volt (P8 lite), és azzal is meg volt elégedve, de persze a P10 már sokkal jobb annál (is), szóval ebben az árkategóriában szerintem nagyon jól jársz vele, jó kis teló.:)
2017. szept. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Honor 8 sok helyen 100k alatt van már. Lásd argep.hu, arukereso.hu
2017. szept. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!