Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 7 vagy Iphone 8 -at...

Iphone 7 vagy Iphone 8 -at vegyek?

Figyelt kérdés

Nem tudok dönteni a két modell között.

Szerintetek? Érv-ellenérv?



2017. szept. 20. 21:34
 1/8 Captain Logic ***** válasza:
68%

Ha az ár mindegy:


iPhone 8. Miért?


-Újabb

-Gyorsabb

-Vezeték nélküli töltés

-Szebb


Kb ennyit tudtam mondani, de szerintem senki sem várt világmegváltó érveket

2017. szept. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
5%

Ha évente cseréled, akkor mindegy. Ha nem, akkor 8, mert azt egy évvel később fogja használhatatlanra lassítani az Apple.


Egyéb érveket csak amellett tudnék, hogy felejtsd el az iPhonet.

2017. szept. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Captain Logic ***** válasza:
53%
“Használhatatlanra lassítani”, na mert az android jobb? :) 3-4 évig simán lehet frissíteni a legújabb rendszerre, utána meg megmarad az akkori, egyáltalán nem lassul be…
2017. szept. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Még annyi érdekelne, hogy a Plus modell nagysága mennyire befolyásolja a mindennapi használatát? Befér az ember zsebébe pl? (normál farmer zseb esetén :D )

2017. szept. 22. 21:46
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos mindig csak egy frissítéssel engednek többet feltenni, mint amit a hardver elbír. Pl. iPhone4 és iOS7 - ez volt az utolsó frissítés anno és azok a telefonok fél perces késéssel követik az üzenetírást (!). Ilyet nem csinál egy androidos telefon, ha pedig igen, tudsz rajta segíteni.


De látom, hogy elvakult fanok között vagyok, jöhetnek a piros kezek:)

2017. szept. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Captain Logic ***** válasza:
48%
Mert minek jössz ide egy iPhone-os kérdéshez reklámozni az androidodat? Aztán meglepődsz, ha lehurrognak… Gratulálok!
2017. szept. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem jöttem és pláne nem reklámozni. Kérdeztek-válaszoltam, ráadásul tapasztalat és nem elvakult meggyőződés alapján, elvileg erre való az oldal. Ja, és végképp nem lepődtem meg...
2017. szept. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
csak hogy beszálljak 3 éve iphone 5s-t használok semmi baj vele :)) csak azért cserélem le mert jack és aksi lassan a végét járja
2018. máj. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!