Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Székesfehérváron az edge...

Székesfehérváron az edge klinika (képernyőklinika) mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Elég kedvező árakkal dolgozik, de csak jófogáson láttam ezt a helyet.Postával rendelnék tőlük, de biztosra szeretnék menni.

##képernyőklinika ##kepernyoklinika ##kijelzocsere ##galaxyedge ##legit
2017. szept. 20. 21:43
 1/6 anonim válasza:
Én már rendeltem is tőlük és dolgoztam is velük Minden rendben volt.
2017. dec. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Illetve dolgoztattam is velük S7 Edge üveg csere volt a mai napig még tökéletesen működik.
2017. dec. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ott nem voltam mert minden postán zajlott de viszonylag hamar megfordult minden Ahhoz képest hogy a Telemax ba hetekig van a telefon itt két három nap alatt visszakaptam
2017. dec. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én nem tudok pozitív véleményt írni.Érintő kijelzőt vettem tőlük interneten keresztül.Az ezüst színben lévő komplett kijelzőre egy fekete színű érintő panelt ragasztottak.Így hirdették eladásra.De ez már csak akkor derült ki,amikor kézbe vettem a panelt.Szerintem mindenki gondolja meg,mit vesz tőlük.Nálam leszerepeltek.
2019. nov. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Milyen kijelzőt rendeltél tőlük?
2019. nov. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Galaxy S7.
2019. dec. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!