Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki lehet szedni valahogy a...

Ki lehet szedni valahogy a sim kártyát a tű nélkül egy olyan telefonból, amin ilyen "tűvel" nyílik a sim tálca?

Figyelt kérdés

Eljöttem suliba és bedöglött a sim kártyám, de nem hurcolom magamnál azt a kis tűszerű cuccot...

Hogy tudnám kinyitni?? Most van wifi de utána egész nap nem tudok mit kezdeni a telefonnal..


2017. szept. 21. 08:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
25%

HEHEHEHE

ÍGY JÁRTÁL!!!!

Amúgy meg, keress valamit, hogy SIMtű nélkül is ki tudnád szedni. Mi nem tudjuk, milyen kis éles tárgyak vannak nálad, vagy kitől, mit tudnál kérni.

2017. szept. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
A legélesebb tárgy nálam egy golyóstoll.. :/
2017. szept. 21. 09:02
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Gemkapocs
2017. szept. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam en is de nincs nalam.... :/

Amugy mi ertelme egyaltalan ennek az otletnek, hogy egy celszerszammal lehet csak kinyitni? Es ha nincs nalad? Ezt hogy gondoltak? :D

2017. szept. 21. 09:09
 5/19 anonim ***** válasza:

Én nyitottam már ki injekciós tűvel :D

De Sztem a gemkapocs is mukodne és nem hinném, hogy egy iskolában ne lenne

2017. szept. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Egyetemi orarol van szo, reggel 8-as, kb 3 idegen ember szenved az eloadoban rajtam kivul :D
2017. szept. 21. 09:19
 7/19 anonim ***** válasza:
Menj el a titkárságra és kérdezd meg hogy nem e lehetne e esetleg e hogy adjanak egy gémkacsot!?
2017. szept. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%
Ha bedöglött a sim kártya mi értelme van kiszedni?
2017. szept. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 szántóvető ***** válasza:
66%
ez egy átlagdiák legnagyobb problémája a suliban.hogy bedöglött az okosteló és ki kell bírni nélküle néhány órát.
2017. szept. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Igen eleg nagy probléma hogy se telefonalni nem tudok, se emaileket nezni :)

Leesett a telefon es elmozdult a kartya, emiatt halt be.

Rotringheggyel sikerult....

2017. szept. 21. 09:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!