Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki tapasztalt már olyat a...

Pettka kérdése:

Valaki tapasztalt már olyat a víberen, hogy például este lefeküdt aludni, reggel felkel 10- kor, és azzal nyit a barátnője, hogy miért voltam én fent víberen hajnal 4- kor? Miközben végig aludtam az éjszakát. Valakinek hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés
2017. szept. 21. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Én barátnőn nem ellenőrizget...ennyi
2017. szept. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Megkérded mi köze.
2017. szept. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%

Volt ilyen agyament barátnőm.


Ha hajnal 3-kor ránéztem a telefonra akkor jött a kérdés hogy "Miért voltam ébren".


Vagy régen ha msn-eztem, akkor nem kezdtem nagy betűvel a szöveget csak írtam írtam. A telefonról viszont nagybetűsített automatikusan és olyankor jött a kérdés hogy hol vagyok, hová megyek hogy telefonról írok... :D


Ejteni kell az ilyet mert nem lesz jó vége.

2017. szept. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Amúgy közölném vele hogy irgalmatlan fosás jött rám, na erre varrjon gombot.
2017. szept. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Én biztos hogy szakitanék vele, ennek úgy se lesz jó vége hogy állandóan ellenőriz, gyanúsitgat.
2017. szept. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

Az én barátnőm hajnali 3-kor mellettem alszik az ágyban.

Ja és nem vagyok fenn se az Instagramon, se a viberen, se az arckönyvön, se egyetlen ilyen baromságon se.

Ha beszélni akarok valakivel legrosszabb esetben felhívom telefonon.

2017. szept. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hihihihi xddd
2017. szept. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt teszi az ital.
2017. szept. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!