Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Képernyő csere, csak az üveg...

Képernyő csere, csak az üveg drága? Infó lent

Figyelt kérdés
betört a telefonom képernyőjén lévő üveg,tehát még működik rendesen,néztem neten 3-5 ezer forintért már van ilyen képernyő,a szervízben mennyit kérhetnek el érte?Samsung galaxy a5 2016 modelról van szó ha számít valamit

2017. szept. 21. 22:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Illetve hogyha beviszek nekik egy ilyen kijelzőt felrakják ők rá és akkor csak a munkaidő pénzét kérik el,vagy hogy működik ez?gsmben neztem,ott 15k de ezt nem hiszem el,hogy ilyen drága,hogy 5k a kijelző,és 10k a munkadíj
2017. szept. 21. 22:33
 2/7 anonim ***** válasza:
iglass.hu
2017. szept. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De igen, pontosan a munkadíj adja ezt a különbözetet, és ez nem csak telefonokra vonatkozik.
2017. szept. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2. Az iglass csak iphonera gyart kijelzovedot. 3. Koszi a valaszt
2017. szept. 22. 06:48
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Cseréltem már pár kijelzőt, üveget.

És volt olyan telo nálam, amit 3/4-ed óra után feladtam: NEM tudom sérülés mentesen szétszedni.

(nem szervizes vagyok)

10k egy szerelésért adott esetben teljesen normális.

2017. szept. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hártyavékony üveg, hártyavékony AMOLED kijelző. Teljes felületén össze van ragasztva. Szedd szét, ragaszd össze úgy, hogy ne sérüljön a kijelző. Aztán mondd meg, megcsinálnád-e 10 ezer forint alatti áron...

Valójában sokkal egyszerűbb és biztonságosabb egyben cserélni a kettőt.

2017. szept. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igaz,rendben köszönöm a választ
2017. szept. 22. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!