Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon érné meg...

Melyik telefon érné meg jobban? Esetleg más javaslatok?

Figyelt kérdés

Új telefont szeretnék venni és két telefon között gondolkodom. Samsung Galaxy A5 2017 és Huawei P10 lite.

Nem tudom melyiket válasszam, pedig már néztem egy pár videót, véleményt a telefonokról. Itt is olvastam véleményeket, elég megosztóak. Nem tudom melyik érné meg jobban. Mindig változik a választásom.

Nem szolgáltatónál szeretném megvásárolni( telekomos vagyok), mert ott drágább, Media Markt-nál szeretném megvásárolni, itt a két telefon kb egy árban is van.


Esetleg javasolnátok más telefont ha tudtok? Iphone-t nem szeretnék (SE-t se a kicsi kijelzője miatt, de tudom hogy jó telefon).


A telefont netezésre, zene hallgatásra és közösségi dolgokra használnám ( fb,insta,messenger, viber), nem játszanék rajta annyit.

Jelenlegi telefonom egy Sony Xperia E3.


Illetve a fent említett két telefonról nyugodtan írhattok kritikát, mivel az ilyen teszt videókba nem igazán beszélnek róla.


Válaszokat előre is köszönöm!:)


2017. szept. 23. 10:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!