Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam? (érték...

Melyiket válasszam? (érték szempontjából) Samsung Galaxy A5 2017, iPhone 6 vagy iPhone 6s?

Figyelt kérdés
Mindegyik belefér a keretbe ezzel nincs probléma, csak nem tudom melyik érné meg a legjobban.

2017. szept. 23. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:

en nekem iphone 6 s plus van

szerintem android semmmi képpen ne !

iPhone 6s

2017. szept. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az iPhone sokkal értéktartóbb, jobban optimalizált és évek múlva is kap frissítést. Ez még az S szériás csúcs Samukról sem mondható el, nemhogy az alsó / közép kategóriáról.
2017. szept. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy A5ös telefonom van, amelyet imádok, édesapámnak pedig egy Iphon e6os készüléke, ami hamarosan egy samsungra lesz levàltva, úgyhogy ennyit erről, de még annyit erről, hogy nem mondanám az Iphonet értéktartónak.
2017. szept. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!