Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék online rendelni egy...

Szeretnék online rendelni egy iphone 8-at új előfizető lennék a telekomnál többi lent?

Figyelt kérdés

Szeretnék online rendelni egy iphone 8 at új előfizetéses csomaggal. 2 év hűségre részletfizetéssel. Olvastam, hogy lehet több havi részletet is befizetni egyszerre. Arra lennék kíváncsi, hogy ha befizetek több havi részletet például 3 havit akkor 3 hónapig nem kell részletet fizetnem a telefonra vagy ugyanúgy fizetnem kell csak elosztódik a telefon részlet a 22 hónappal és kevesebbet kell érte fizetnem /hónaponta?


A másik 25 év alatti vagyok ha 400mb internetet rendelek a készülékhez akkor megkapom ugyanúgy a fiatal opciót a +2 gb netet ingyen? (és hogy kell aktiválni azt nem láttam a weboldalon) nekem ennyi elég volna bőven most 1 gb om van és elég ez is.)


Voltam bent még 3-4 hete egy iphone 7 est ugyanígy ki akartam hozni csak aztán mondta az alkalmazott , hogy a listaára 313 ezer egy sima 7 (32gb-nak) és a felét ki kell fizetni. Ezzel nem is lett volna baj csak, hogy 313 ezer alatt volt a weboldalon a listaára olyan 260 fele lehetett és nem értettem. Azt mondta a felét ki kell fizetni mert iphone. De én ezt nem értem a weboldalon ingyen kihozzák és ott csak 47 ezret kell fizetni a futárnak valami fizetőképesség vizsgálat vagy mit írtak erre. Akkor minek írják a weboldalon, hogy 0 ft a szállítás és fizessél a 3. hónaptól 22x9980 ft ot a készülékért. + az előfizetést ha a boltba meg ki kell fizetni a felét. Elég furának találom ezt. Valaki valami magyarázat? :D


(lebeszéltek a 7 ről mert a 8 már független ennyi nekem elég volt hogy inkább valamennyivel fizessek többet de független legyen.)



2017. szept. 23. 14:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Miért nem hivod fel az ügyfél szolgálatot?

Tulajdonképp személyre szabják a feltételeket. Ami azt jelenti hogy kit hogy lehet , ki hogy engedi becsapni magát. Meg aztán a boltban nem olyan feltételek vannak mint netes rendelésnél.

2017. szept. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!