Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemények az iphone 7 plusról?

Vélemények az iphone 7 plusról?

Figyelt kérdés
Most egy 5ösöm van,és szeretnék venni egy 7 plust. Vélemények róla?
2017. szept. 23. 19:55
 1/9 anonim válasza:
28%
Drága
2017. szept. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Vegyél ha van pénzed, jó az.


Jó telefon, csak kegyetlen drága.

2017. szept. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Teljesen jó telefon, ha a nagyobb képernyő a priorítas, nem a kényelmes hordozhatóság. Csajoknak taskában kényelmesebb hordani, mint férfiembernek nadrágzsebben.
2017. szept. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%

Azt hiszem 200.000 felett van a sima 32 Gb-os is.


Most egy Samsung S7 olyan 140.000

Egy Samsung S7 edge meg 160.000.


És az nem full Hd hanem magasabb felbontás.


Vannak alternatívák.

2017. szept. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem ha sokat nem akarod vizbe dobalni, akkor a 6S Plus nagyjabol ugyanazt tudja olcsobban.
2017. szept. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

En merem ajanlani. Fel eve van meg, es semmi baja:) Nem volt akadas/lassulas, szep kamera. Egy vizbeesest is tulelt nalam nagyon jol, hangszoroval se lett semmi gaz.

Azt tudom max mondani, hogy a jet blacket es a mattot felejtsd el... a jet kicsuszik konnyen, a mattrol meg nekem lekopott par helyen a festek, igy csak tokkal szep a telo hatlapja

2017. szept. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
biztos tuti de én 8 plusra váltok :) az oledest meg majd veszek két év múlva ha kijavítja a kezdeti problémásnak tűnő dolgokat az epöl
2017. szept. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az SE jobb. Szerintem jobban megéri az árát.
2017. szept. 25. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Plusnak az aksija jó lenne a sima modellbe vagy legalább egy közel akkora. Káva mérete miatt baromira kényelmetlen kézben a plus. Egy kézzel nem nagyon lehet kezelni normálisan. Próbáltam haverét (6s+), MM-ben néztem a 7s+-t.

Én 7-ben gondolkodtam, de a 2000 mah-os aksit nagyon keveslem. Lehet egy powerbankkal áthidalom a problémát, de azért mindig az sincs nálam...

2017. nov. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!