Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone icloude hozzaferes?

Iphone icloude hozzaferes?

Figyelt kérdés
Ha eggy masik iphon telefonrol belepnek az én icloud regisztraciommal akkor nemcsak a kepeimet latja hanem a messenger beszelgeteseimhez is hozza ferhetnek?

2017. szept. 23. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Azért 15 évesen már nem olyan nagy elvárás, hogy egyetlen mondatot le tudj írni helyesírási hiba nélkül.


A kérdésedre válaszolva pedig, nem nem látja. A messenger egy külső alkalmazás, az iCloudnak semmi köze hozzá. Ellenben az iMessage szolgáltatáshoz hozzáfér.

2017. szept. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
lehet erről is szó igazából. ha iCloud-ban van a biztonsági mentésed is, és az a valaki annyit foglalkozik ezzel a dologgal, hogy a saját telefonját visszaállítja a te biztonsági mentéseddel, akkor tulajdonképpen meg is kapja az összes alkalmazást belépve. nekem legalábbis akárhányszor visszaállítottam, egyszer sem kellett belépnem újra, pedig 2 lépcsős azonosítás is be van állítva facebook-on...más kérdés, hogy szerintem azért ennyit senki nem fog a dologgal foglalkozni...pusztán azzal, hogy csak belép, ahogy az első is írja, maximum az iMessage-edhez fér hozzá, kontaktjaidhoz, képeidhez.
2017. szept. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!