Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Alcatel mennyire számít...

Az Alcatel mennyire számít jó, megbízható márkának?

Figyelt kérdés

2017. szept. 24. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

Mobiltelefonban?


A top50000 listán kb a 78926. hely.

2017. szept. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt kb 1 évig egy OT-995. Tudom, nem egy erőmű. Az első fél évben jó volt. Utána folyamatosan lassult. Soha többé Alcatel.
2017. szept. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Most egy új van nekem, kb 3 hetes, és már lefagy, nincs hangja, stb, akku ki-be után megjavul.

Előző meg folyton kilépett minden alkalmazásból.

Akksit hülyén jelzi vissza.

De a hangja erős, navigáció ezen most jó, elég strapabíró, egyelőre jó.

2017. szept. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egykor a klasszikus nyomógombosok korszakában évekig fent volt a legnagyobb mobilgyártók toplistáján, 2010 után az Androidos korszak elején már rövidebb ideig tudta tartani a lépést a többi gyártóval.

4 éve egy OT-997D volt a kiszemelt típus, de aztán nem tudtam megvenni, és rájöttem, hogy ugyanabban a kategóriában egy Sony Xperia L sokkal jobb választás lenne! Ugyanebben az időben az Idol Ultra és Idol S megjelenéseivel nagyot villantott, de aztán nagyon lassan haladt tovább, más gyártók már "köröket vertek rá", mostanra pedig az ismert gyártók listájának legalján van.

Jelenleg az abszolút csúcstelefonja az Idol 4, amire nem csak szoftveresen nem jön már Marshmallow-nál frissebb verzió, de hardveresen is több ponton el van maradva, ehhez képest a 73 ezer Ft körül eléggé túlárazott!

Abszolút nem éri meg manapság Alcatelt venni!

2017. szept. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
10 éve alsó szint közepén lévő gépet vettem , folyamatosan hibázott , kikapcsolt . Elromlott a gari alatt mindene . TRÉ , nevében benne van ALsó CAtegóriás TELefon . De hüvelyt ksziámókat sem vennék .
2017. szept. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Utolsó: És tényleg, eddig ezt észre se vettem. :D

2017. szept. 24. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!