Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone SE 64gb használtan,85ez...

Musclemore kérdése:

IPhone SE 64gb használtan,85ezer? Ez normális, megérte?

Figyelt kérdés

Vettem egy 64gigas SE-t 85ezerért

Patikának néz ki a telefon, csak a jackdugo részen látszik h használt

Következő hibákat fedeztem fel:

Messengerhivasnal nem hallanak engem, valaki azt is mondta sipol (aztán az lehet az o hibája volt), a hangfelvétel jó messengeren, telefonalasnal is jó, ezt nem értem

A másik probléma az, hogy 1x előfordult eddig h elment a telefon hangja teljesen, Ujrainditottam aztán jólett

Nem tudom h ez ilyen iPhone betegség mert 5snél is hallottam ilyet vagy ez komoly probléma lesz a későbbiekben, a messengereset meg nem értem, majd frissítéssel kiderül, csak meg nem akartam lefrissiteni

Vissza kellene vinnem a telefont?

Megkérdezni megszeretnem mindenképp h ez mi, de alapból meg vagyok vele elégedve szóval nem akarom lecserélni

Csütörtökön vettem tehát a 3. Munkanap holnap lesz, addig visszavihetem



2017. szept. 24. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha működik akkor jó.


Újonann tegnap láttam azt hiszem 160.000 volt a 64-es SE.


85.000-ért jó ár ha úgy vesszük.

2017. szept. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Van ismerősőm aki újonnan kifogott 100ért 64gigásat.
2017. szept. 24. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!