Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ért valaki a mobil telefonokhoz?

Ért valaki a mobil telefonokhoz?

Figyelt kérdés
Már kérdeztem hasonlót de nem nagyon jött válasz.

2017. szept. 25. 15:40
 1/7 A kérdező kommentje:

Elnézést egy kicsit nyavajgok még. :-))



Amit ajánlottatok arról az oldalról eltünt a termék. Ott 81.000-ről le volt értékelve a telefon.


Mot mivel ott nemtaláltam meg, erért rákerestem és megtaláltam ugyanazt de a névben szerepel egy ---pro---szócska.


És itt még olcsóbb. itt csak 59.000 Ft



Xiaomi Redmi Note 4 Pro 4GB RAM Dual Sim 64Gb Global - Grey


Ráadásul van Black és Gold verziüó is.



az egyik 59.000 valamennyi a másikmeg 64.000 valamennyi



Mi a külö9nbség???



[link]

2017. szept. 25. 15:40
 2/7 A kérdező kommentje:

Másik lehetőség az Ulefone Power 2 -t fogom szerdán megnézni mert az csak 49000 Ft és vagy 6000 mA-es akkumulátorral rendelkezik.

Persze gond lehet, hogy magánimportba jött be és kérdés ilyenkor mi van a garival?

2017. szept. 25. 15:42
 3/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

Felmész az oldalra, és a telefon alján van 2 lehetőség, két árral, mellettük felkiáltójel és ha arra rámész, akkor kiírja mi a különbség.

De általában, ami a különbség szokott lenni: csomagolás, mi van a dobozban, mennyi/milyen garancia van rá, esetleg a színe.

2017. szept. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi
2017. szept. 25. 18:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Ulefone Power 2-t vedd meg, nagyon jó ár-értékben.
2017. szept. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Végre valaki ezt mondjamert az előbb beszéltem a másik forgalmazójával és ott előre kellett volna megrendelni, én meg csak szerdán utazok pestre és a rendelősdiben nem vagyok otthon.

Megrendelés után lehet kézbe venni.

szóval úgy néz ki ulefon

Ráadásul 3 napja megy a telefon és azt mondja a gazdája hogy még mindig 47%-kon van a töltöttség.

2017. szept. 25. 18:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én inkább a Xiaomi MI A1-t ajánlom. Ha nem baj, még nem lehet kapni, de itt már fel is van tüntetve: [link] (az alsó két telefon). Igen, nem a legolcsóbb Xiaomi telefonok között van, viszont a tudása eléggé jó és a két éves szoftver update-ről is szó esik.

2017. szept. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!