Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetséges hogy a facebook...

Lehetséges hogy a facebook üzenetküldőjével van a gond?

Figyelt kérdés

Egy nagyon jó barátomat meggyanúsítottam egy aprósággal nemrég. Át is beszéltük akkor. És utána megkérdezte h hogy vagyok. Válaszoltam neki de azóta nem írt vissza, pedig a messenger jelzi hogy x perce volt elérhető. Az üzenet meg kézbesítve van. Nemrég megint írtam neki, azóta megint jelezte már hogy 1 perce volt elérhető, de az üzenet mégis azt jelzi hogy csak elküldve van, és kézbesítve nem. Hogyan lehetséges ez? Vagy lehet megsértődött?? Ez nem vall rá, főleg hogy megbeszéltük :(

Mind ez az egész a messengeren történt. De megnéztem gépről is, és ott is ugyan ezt mutatja tehát nem a telefonomnál volt a hiba.



2017. szept. 26. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Hívd fel.
2017. szept. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még nem akarom, pár napig. Lehet elutazott valahova, végül is csinált már ilyet és akkor is ezt hittem
2017. szept. 26. 13:40
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
Jaaa, addig meg felesleges volt kiirnod ezt.
2017. szept. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Van egy olyan funkció, hogy "üzenetek figyelmen kivül hagyása". Azthiszem a barátod rákattintott
2017. szept. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!