Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy J5-nél hol...

Samsung Galaxy J5-nél hol tudom megnézni az sms kézbesítési jelentést?

Figyelt kérdés
Korábbi Samsungnál az üzenetet hosszabban megnyomtam, és feljött ez az opció. Most nincs ez az opció a feljövő ablakban. Beállítottam, hogy kérek kézbesítési jelentést. Nem találom, hol lehet ezt látni, hogy átvették-e, olvasták-e. Köszi a választ!

2017. szept. 28. 09:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Amikor elküldted kiírta
2017. szept. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szövegre amit írtál ha hosszan rányomsz nincs a menüben?
2017. szept. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Igen,amikor elküldöd kiirja,meg a telefon felső részében is ott van a kis pipa
2017. szept. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Hosszan rányomva az üzenetre, nincs kézbesítés jelentés opció. Elküldés után vagy jelzi, vagy nem, és ott van felül, de ez idővel eltűnik. Nem marad nyoma valahol? Úgy értem, ha ő ki van kapcsolva, és bekapcsolta a telót, akkor nekem nem jelzi, hogy átvette? Vagy ha éppen én nem láttam a jelentést, utólag meg tudom nézni valahol?
2017. szept. 28. 10:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kézbesítés jelentés néven van hanem részletek vagy küldés részltei vagy információ.. minden androidon illtve sms kezelő app-ban máshogy van
2017. szept. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Üzenetopciók (nem kattintható) töröl szöveg másolása továbbküldés lehetőségek vannak, amikor rákattintok az elküldött üzenetre.
2017. szept. 28. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!