Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone SE vagy Samsung Galaxy...

IPhone SE vagy Samsung Galaxy A5 2017?

Figyelt kérdés
Melyik éri meg jobban? Mind a 2 csomagban 75 ezer. Vélemények, előnyök, hátrányok? Válaszokat előre is köszi!

2017. szept. 28. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
nekem 6 évig volt androidos telefonom (samsung is). jelenleg iphone SE-m van és életem legjobb döntése volt, hogy váltottam iosre. ez az A5 sehol nem lesz 2 év múlva egy ócska fröccsöntött műanyag sz**r. a droid megfogja zabálni mindenét, állandóan fagyni fog. az SE még évek múlva is simán működni fog. egyértelmű választás az SE, ha csak nem akarsz a droid miatt szopni...
2017. szept. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2017. szept. 28. 16:16
 3/8 A kérdező kommentje:
Félek kicsi lesz a 4 inch
2017. szept. 28. 16:23
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
Én is ilyen nem felsőkategóriás Samsung után váltottam iPhone SE-re. Csatlakozok az első válaszolóhoz. Jó döntés volt. Az én szavazatom iPhone SE, Samsung pedig többet sose. Nagyon maximum a Galaxy S széria jó belőle. Androidos telóból vannak jobb márkák is, mint a Samsung.
2017. szept. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. szept. 28. 20:28
 6/8 anonim ***** válasza:
11%
nekem felső kategória samsungaim voltak (Galaxy S2, Galaxy S5) az S2 még a maga idejében jó volt (2011), de sokat fagyott a használat során... Az S5 meg mintha visszafejlődés lett volna, a burkolata 2 év után úgy nézett ki, mint amit összef**stak (mivel csak bumszli, gagyi tokok voltak hozzá nem volt tokban, és abba a műanyag burkolatba úgy beleragadt a mocsok, hogy majdnem lehánytam a telefont a végére már olyan undorító volt hiába sikáltam meg vakargattam róla a retket) a tudásáról és a fagyásról már nem is beszélve, az talán a külsejénél is undorítóbb volt, hogy nem lehetett vele dolgozni a sok hibaüzenettől
2017. szept. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. szept. 29. 14:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Én az A5 (2017)-et javasolnám. Rengeteg változtak a samsung termékei 1-2 év alatt...
2017. okt. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!