Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefon a xiaomi?

Milyen telefon a xiaomi?

Figyelt kérdés

Azt tudom,hogy power bankokból nagyon jókat gyárt!

Iphone 4-et megéri leváltani egy xiaomi Redmi Note 4,32gb 3mb ram,dual sim okostelefonra?

54 000Ft-ért találtam az árukeresőn!

1 év garanciával?



2017. szept. 28. 18:12
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
a xiaomi az egy márka az nem egy telefon. keress rá googleban 10000000+1 cikk van, bár MO-n megvásárolva nagyon drága
2017. szept. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Telefont előbb gyártotta Xiaomi mint powerbankot. A telefonjaik nagyon jók, nagyon megérik az árukuat.

Az árukereső nem webshop, ott csak azon üzletek listáját látod ahol az adott termék kapható. Ha jól megnézed akkor látsz majd több árat is, más webshopokból.

Egyébként az eustock.eu-n csak 50ezer és az erősen ajánlott webáruházak közé tartozik.

2017. szept. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy márka!

De gyárt telefont is,oda is írtam,hogy milyen típusút néztem ki!

2017. szept. 28. 18:24
 4/10 A kérdező kommentje:

És mennyit bír ki a telefon?

Hány évet?

2017. szept. 28. 18:25
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Elég sokat kibírnak. Van aki még vígan használja a Mi2s-t, pedig az már elég régi modell.
2017. szept. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
12%
Nagyon sz.r ez a márka. Nem a hardver miatt, hanem mert a személyes adataidat elküldi Kínába. Fut rajta egy apk is, amitől nagyon nehéz megszabadulni és ez lehetőséget biztosít arra, hogy távolról telepítsenek a telefonodra valamit. Ha nem hiszed, akkor olvasd el a neten. Nem hiába nem veszik normális országban sokan ezt a márkát. A balkáni magyar prolinak mindegy mit vesz, csak olcsó legyen. Ez nemcsak a telefonnál van így. Egyébként a szintén kínai Huawei nem kommunikált Kínával a tesztek alatt. Inkább ezt venném a helyedben. A legmegbízhatóbb kínai telefonmárka. Az UC browser és ES File Manager programot szintén hanyagold. Ezeknek is sok naív ember beugrik.
2017. szept. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Alex Fly ***** válasza:

Kedves utolsó hozzászóló!

az általad említett app az a bizonyos mab.apk, ami a Xiaomi saját alkalmazásboltja. Kínában ui. blokkolva vannak a Google szolgáltatásai, ezért a nevesebb gyártók saját appstore-okkal pótolják a Play áruházat. És nyilván kommunikálni fog "Kínával", mivel egy kínai cég szerverei -minő meglepetés- általában Kínában találhatóak. Mint ahogy azon sem kell csodálkoznib ha egy alkalmazásbolt megkapja a telefon azonosítóit, a célból, hogy tudja, melyik alkalmazás lett már feltelepítve, melyiket lehet frissíteni, melyek kompatíbilisek a készülékkel, stb...

Ez MINDEN alkalmazásbolt esetén így van, nem csak a Xiaomi esetén.

Abban igazad van, hogy hardverek tekintetében quasi verhetetlen.

A szoftveres részről meg szerintem elég sokat elmond, hogy a MIUI az egyik legnépszerűbb független ROM. Rengeteg készülékre elkészült és általában jóval megbízhatóbb és használhatóbb, mint a készülék saját stock oprendszere (főleg a régebbi készülékek esetén). Szóval nem lehet annyira rossz...

2017. szept. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én pont most nézegettem Xiaomi-kat.


Szerintem premium kategerógia, pontozzanak le.


Az anyaghasználat, hardver, stb.


Én mondjuk a Note 3-at nézegettem, de szerintem nagyon jó telefon, ha kevesebb pénzed van, érdemes venni, most nem egy Samsung vagy Apple, de megközelíti azt.


Ha kevesebb pénzem lenne olyat vennék, inkább mint Lenovo vagy Asus mondjuk.

2017. szept. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Alex Fly ***** válasza:
@8: igen, prémiumkategória, amit gyakorlatilag majdnem előállítási áron forgalmaznak. Nem az eladott terméken kívánnak meggazdagodni, hanem a szolgáltatásokon, ezért kevesebb haszonnal is beérik -a több eladott készülékböl származó bevétel miatt megéri nekik...
2017. szept. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

# 1/9

Mégis honnét a tökömből szeded, hogy itthon drága?? Istenem milyen fogalmatlan emberek írkálnak ide.

Kb ugyanannyiért lehet megkapni, mint pl a gearbesten kínából rendelve, és arra még jó eséllyel megy az áfa meg a vám. Vagyis jóval drágább lesz. Meg garancia sincs hozzá. Redmi note 4 3/32-es 163 USD, az kb 43e HUF. Itthon meg 44-45e-ért lehet venni, de akár még olcsóbban is. Sőt ennyiért még garanciát is adnak hozzá. Akkor miről beszélsz??? Jajj.

Ha fingod sincs a témáról, akkor minek szólsz hozzá??

2017. szept. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!