T-mobile tartozás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 4,5 éve vettem egy előfizetéses készüléket. A telefon összetört,én meg felelősség tudat nélkül nem fizettem a későbbiekben a havi részleteket. 2014-ben és tavaly kaptam egy behajtó cégtől egy levelet miszerint a tartozásom 140 000.- Azóta semmi. A behajtó cégnek jeleznem kellene,hogy vonják vagy megtalálnak így is? Illetve kaphatok a tartozás miatt börtön büntetést?

2017. szept. 28. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:

"vagy megtalálnak igy is ?". Megtaláltak.

Ki kell fizetned, ami már nem annyi hanem jóval több.

2017. szept. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy értem,hogy a számlámat. Mivel nem vonnak semmit. Ezért kérdezem.
2017. szept. 28. 19:53
 3/4 anonim ***** válasza:
2017. szept. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A követeléskezelők arra mennek hogy az adóst minél jobban megkopasszák. A kamat a jelentéktelen tartozást is sokszorosára tudja növelni. Ezért hagyják sokáig ülni az adóst a babérjain.

5 év az elévülés, így számíthatsz arra hogy bíróságra kerül és ha pert nyernek, akkor a perköltséget is te fizeted, meg a behajtó cég főnökének az új kocsiját.

Én is így csinálnám.

2017. szept. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!