Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti leginkább "családi albumba...

Ti leginkább "családi albumba való" kėpeket, esetleg igyekeztek művėszibb fotókat kėszíteni bármilyen tėmában?

Figyelt kérdés

Milyen telefonnal teszitek ezt?

Aki komolyabban csinálja milyen eszközöket (állvány stb) használ.


2017. okt. 4. 12:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Én igyekszem ha nem is művészi lenni, de megtalálni a kép harmóniáját. Legalább olyan szinte hogy legyen egy képnek kerete, beleférjen a téma. Aztán vagy sikerül vagy nem.


Vagy például videózni is úgy szoktam hogy beállítom előre a fókuszt ha tudom, és fixálni nagyjából a képet. Ha más nem fixen két kézzel fogni. Nem állványozok de néha vicces mikor versenyautót próbálnak egyesek lekövetni a Hungaroringen, fél kézbe fogott ájfónnal ráadásul úgy hogy még a szél is fúj.


Oneplus 3T-vel ilyen képeket szoktam kb csinálni:

[link]

[link]

[link]

2017. okt. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!